website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Prođe i EP u dizanju tegova. Utisci su solidni, mada je ponegdje moglo i bolje.

Svaka čast Kužiću, njegovi rezultati su bili odlični. Koliko vidim, u trzjaju je postavio novi LR.

Tamaš je mogao dosta bolje. Nisam gledao takmičenje ali je bio dosta iza LR. Mada jeste i najmlađi. Uz oavko solidan tim mislim da možemo do kvote za Tokio.

Samo da pošalju još žena.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Prođe i EP u dizanju tegova. Utisci su solidni, mada je ponegdje moglo i bolje.

Svaka čast Kužiću, njegovi rezultati su bili odlični. Koliko vidim, u trzjaju je postavio novi LR.

Tamaš je mogao dosta bolje. Nisam gledao takmičenje ali je bio dosta iza LR. Mada jeste i najmlađi. Uz oavko solidan tim mislim da možemo do kvote za Tokio.

Samo da pošalju još žena.

Tamas se takmicio jutros u pola 9.....ovo je bilo stvarno glupo od organizatora da ovako rano stave.....za malo je oborio rekord u trzaju :)

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, ChandlerMne said:

Jesi gledala takmičenje? Da, glupo je ovako rano.

 

ja sam gledao. nije bilo lose. svakako moze vise od ovoga, ali je stvarno bilo rano. merenje je bilo u pola 7. sto znaci da su morali da ustanu oko 5 da bi spremni dosli u halu. Prerano. To su komentatori jos sinoc na ES rekli da ne treba oekivati nista spektakularno bas zbog toga sto je prerano. Njemu je cilj za prvi deo sezone svakako juniorsko SP u Japanu. Jos ove godine je junior i treba da iskoristi da pokupi te medalje zbog finansiranja od oks.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dareza said:

a Kuzic kaze da nije zadovoljan :d Kaze on ima jos 10kg u rukama vise od ovoga. Za 2020 nam treba 6 takmicara i od toga bar 2 da budu u 12 i ostali oko 15 mesta i bice dovoljno za kvotu.

Kuzic ima bolji PB od ovog zato nije zadovoljan :d

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

 

ja sam gledao. nije bilo lose. svakako moze vise od ovoga, ali je stvarno bilo rano. merenje je bilo u pola 7. sto znaci da su morali da ustanu oko 5 da bi spremni dosli u halu. Prerano. To su komentatori jos sinoc na ES rekli da ne treba oekivati nista spektakularno bas zbog toga sto je prerano. Njemu je cilj za prvi deo sezone svakako juniorsko SP u Japanu. Jos ove godine je junior i treba da iskoristi da pokupi te medalje zbog finansiranja od oks.

Jeste, bez obzira što je to B grupa nije u redu da ih šalju tako rano. Mada se nadam da će on ove godine da ide preko 400.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

a Kuzic kaze da nije zadovoljan :d Kaze on ima jos 10kg u rukama vise od ovoga. Za 2020 nam treba 6 takmicara i od toga bar 2 da budu u 12 i ostali oko 15 mesta i bice dovoljno za kvotu.

Trebalo bi da je izvodljivo. Kužić i Tamaš, mada izgleda da i u kategoriji 75+ imamo djevojku koja ima rezultta za respekt. Plus Rožnjik i Tivadar, Tijana.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...