website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Trenutno imamo troje kvalifikovanih u skijaskom trcanju i dvoje u alpskom skijanju s tim sto je Stevovic treci na cekanju za kvotu....s obzirom da velike zemlje obicno odbiju neke kvote....trebalo bi da i on ide na OI

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Wanderer said:

 

Bezi na vreme :)

 

Ja ne mogu da verujem da je Vucic ovako LAGANO pobedio. Doduše, kada malo zagledam u kampanju, ispranim mozgovima je bilo dovoljno. Sve više lici na vladavinu Milosevica i uvođenje svojevrsne diktature. Jer sada je bukvalno sve u Vučićevim rukama. 

 

Zahvaljujuci tolikim kandidatima i nepostojećoj opoziciji, Vučko će ispratiti sportiste u Peking 2022 :facepalm: 

Osim ako Beli i neko slični ne nastave sa radom, angažuju mlađe, opozicija se pregrupiše i ojača na vreme :)

Vučka inače sve više smatraju populistom na Zapadu. Cim im ne bude bio od interesa, izgubiće podršku Zapada.

Ne znam sta da kazem ali me jedino raduje sto znam da postoji i normalni deo Srbije koji ne gleda Pink, Farmu, Parove ali jbg svi oni pa i ja cemo zavrsiti na kraju van Srbije!! 

Zasto niko ne objavi koliko je ljudi otislo iz zemlje za vreme njegove diktature i koliko ce tek da ode!!

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, DaniSRB said:

on je svoje odradio sta je trebalo, ali ocigledno je nama super kad je 50% (sa ko zna koliko mrtvih) izaslo

 

Ja sam se zaprepasto kad sam video brojku koliko ljudi ima pravo glasa :d Uz to videh neku sliku sa pozivima gde je preko desetak njih adresirano na različita fantomska imena a na istu adresu haha

 

 

19 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ne znam sta da kazem ali me jedino raduje sto znam da postoji i normalni deo Srbije koji ne gleda Pink, Farmu, Parove ali jbg svi oni pa i ja cemo zavrsiti na kraju van Srbije!! 

Zasto niko ne objavi koliko je ljudi otislo iz zemlje za vreme njegove diktature i koliko ce tek da ode!!

 

Postoji taj normalni deo Srbije ali uvek nekako trpi i ćuti. A ja donekle osuđujem onaj deo koji zapravo ne izlazi na izbore.

Jedna smo od vodećih zemalja u Evropi po odlivu mozgova, a koliko broj je otišao ne smem ni da zamislim. Koliko sam naših ljudi sreo čak i na NZ :)

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Wanderer said:

 

Ja sam se zaprepasto kad sam video brojku koliko ljudi ima pravo glasa :d Uz to videh neku sliku sa pozivima gde je preko desetak njih adresirano na različita fantomska imena a na istu adresu haha

 

 

 

Postoji taj normalni deo Srbije ali uvek nekako trpi i ćuti. A ja donekle osuđujem onaj deo koji zapravo ne izlazi na izbore.

Jedna smo od vodećih zemalja u Evropi po odlivu mozgova, a koliko broj je otišao ne smem ni da zamislim. Koliko sam naših ljudi sreo čak i na NZ :)

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1108806715897648&id=154243071354022

Jbg, bilo bi lepo videti jos jedan 5. oktobar ali ne znam koliko je izvodljivo!!!!

Link to comment
Share on other sites

Mada ovo deluje kao kada su onomad izasli zbog pobede Trampa... Ne moze se nista uraditi jer je da je bar jedan od protivkandidata imao priblizno glasova pa da se kaze da je bilo velikih nepravilnosti i krađe kao u doba Milosevica, ovo je sve.. pa kao u USA kada su pristalice Klintonke bile nezadovoljne... 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Wanderer said:

 

Ja sam se zaprepasto kad sam video brojku koliko ljudi ima pravo glasa :d Uz to videh neku sliku sa pozivima gde je preko desetak njih adresirano na različita fantomska imena a na istu adresu haha

 

 

ostali kandidati su trebali da provere te spiskove...:(

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

 

ostali kandidati su trebali da provere te spiskove...:(

 

Kasno je sad kukati... Sve sto se uocilo trebalo je na vreme trubiti... Jbg, jos par godina pa ce moci stvari da se menjaju opet.... ukoliko pre toga narodu ne prekipi u sta sumnjam :d

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Wanderer said:

 

Wow, nije valjda? :O

Samo, malo je ovo ljudi. 

ma nije malo ljudi, dosta nije ni znalo za ovo okupljanje!!  Mada mislim da ce biti kao i za Trampa, ovog jedino mogu neredi da oteraju, ovi fini protesti su za njega nista!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...