website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ma nece, jedino ako ne pokrade izbore sto je realnija opcija!! 

Ne brini, oticice on na ovaj ili drugi nacin u drugom mu kontejner ne gine:d

da....ovo sa presaranim listicima je skroz sumnjivo

a ne svidja mi se ni ova sujetna opozicija uopste 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DaniSRB said:

u Novom Sadu radi trener Rus,a i cesto idu na pripreme u Hrvatsku.....Vefic trenira u Kostolcu

Najvbiše sam znao o Dejanoviću, on je imao relativno dobre skorove. A ovi podaci da imamo dva takmičara koji su blizu norme u perspektivi, za mene je veliko iznenađenje. Po spravama mislim da slabo ko ide preko 14.500. Ispravite me ako griješim.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Dani je sve objasnila, kval za gimnastiku su lake i Petar i Andjela ako budu zdravi sigurno uzimaju kvotu!! Ne znam za ritmicku gimnastiku, to bas ne pratim, znam da je ona devojka bila prosle god blizu kvote!!

Za streljastvo je meni bitnija medalja nego br. takmicara, sta nam je znacilo prosle godine 9 sportista i 18 disciplina kada niko sem mozda Bobane nije bio blizu medalje!!

Medalje su svakako važnije mada šteta da se izbacuju discipline radi mikseva koji su manje zanimljivi. A iskustvo kaže da kada najviše očekujemo medalju ne bude ništa od toga.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ChandlerMne said:

Najvbiše sam znao o Dejanoviću, on je imao relativno dobre skorove. A ovi podaci da imamo dva takmičara koji su blizu norme u perspektivi, za mene je veliko iznenađenje. Po spravama mislim da slabo ko ide preko 14.500. Ispravite me ako griješim.

ne posecujes forum cesto :d

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, ChandlerMne said:

Medalje su svakako važnije mada šteta da se izbacuju discipline radi mikseva koji su manje zanimljivi. A iskustvo kaže da kada najviše očekujemo medalju ne bude ništa od toga.

Meni je miks bas zanimljiv, ne zato sto smo trenutno najjaci u Evropi nego mi je zanimljivo za pracenje!! 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...