website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Mene iskreno mnogo plasi ovo ep sto sada ide. To je jedina prilika za kvalifikaciju za sp i koliko god mi imali dobrih igraca, uvek se nekako mucimo na EP.

Teo malo malo pa neka povreda, Jokic ko zna dal ce igrati. Sad ova dvojica. Ne moze nikako da se desi da svi budi zdravi.

 

edit: sad sam video da se sistem kvalifikacije totalno promenio. ja sam to skroz zaboravio. Sad mi je lakse. Briga me onda za EP, neka budu i 15 :d Vise sam sad za to da sto vise novih igraca bude u timu, ima prostora da se eksperimentise malo sa timom.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Sada imamo 4 plivaca koja plivaju 100 ispod 50s. Velja, Sabo, Barna i Lendjer. I Nikolic je na granici od 50s. Moze to biti dobra stafeta za Tokio :) Sabo je oborio normu saveza za SP na 100 delfin juce, a danas je 100 slobodno plivao 49.69

Link to comment
Share on other sites

Danasnje discipline za zenski program su bile: 800 slobodno, 50 prsno, 100 slobodno, 200 delfin, 100 ledjno i 200 mesovito. I Anja je u svakoj ucestvovala i osvojila medalju naravno. I oborila licni na 50 prsno, 100 slobodno  :d Katinka Hosu ti ste? :lol:

 

Normalno ovo je njoj samo provera (verujem snage) posto ja ne znam da li je neko nekad plivao ovako ceo dan. Prvo kvale jutros, pa onda finala uvece. Inace pre nedelju dana je otvorila sezonu 4:41 na 400 mix u Francuskoj. Tako da ova sezona moze da bude vrlo uspesna za nju.

 

Inace Vuk je oborio svoj licni na 200 ledjno posle 3 god za vise od s i ima normu za SP. Lakatos je vrlo prijatno iznenadio na 200 prsno i dosao do pola s od drzavnog i na s od b norme za sp.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Otvoren stadion u Novom Pazaru ali izgleda da je glavna tema bila predizborna kampanja Svemoguceg Vladara Picoustog!!:sick: Jel ima negde neka slika da se vidi kako to izgleda?

unnamed.jpg

 

мени ово изгледа незавршено

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DaniSRB said:

unnamed.jpg

 

мени ово изгледа незавршено

 

aa? stadion je perfektan. ima dva zaletista za skokove, kako i treba da bude. bacaliste za kladivo i disk je odlicno. staza jos bolja

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...