website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

17 minutes ago, DaniSRB said:

за време ЕП су писали како је Божа(о?) намерно послао на ЕП да се ''избламира'' па да је шутне и после ЕП да враћа Андреу

 

нзм само како је успепо да убеди оне девојке из репрезентације које су биле против(?)

Pa prvo ako mu je to bila namera Dragica se nije obrukala:yes Ali ne razumem zasto je nije samo smenio nego je zeleo da je obruka, podrzavam ga samo u jednom a to je da vrati Andreu i Sanju

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Pa prvo ako mu je to bila namera Dragica se nije obrukala:yes Ali ne razumem zasto je nije samo smenio nego je zeleo da je obruka, podrzavam ga samo u jednom a to je da vrati Andreu i Sanju

зато што је још један прелетачевић изгледа :d

Link to comment
Share on other sites

Malo da se osvrnem na nase tenisere nisam odavno!!

Djokovica ne zelim da komentarisem dok se ne okane one sekte i ne okaci ponovo krst oko vrata, malo glupo zvuci ali tako je:)

Duci trenutno dobro igra, gledao sam ga u prvom kolu i vidi se da je promena trenera bila prava stvar!! Viktor je standardan od njega vise i ne ocekujem.. Ostali nasi teniseri 200. mesto je za njih max, osim mozda Milojevica za njega mozda ima jos nade!! Kecmanovic je odlicno poceo ali trenutno ne igra dobro, voleo bih da dobije dobar zreb u Majamiju pa da prodje bar prvo kolo kako bi vratio samopouzdanje :fingers:

Sto se teniserki tice, Jelena standardna, Nina i Aleksandra trenutno igraju ocajno a Ivana sa njenim servisom ne verujem da moze da dobije ni neku slabije rangiranu teniserku..  Jaksic jos nije dobila ni jedan mec ove godine a jedina koja trenutno igra dobro je Dejana Radanovic za koju sam cuo kada je dobila poziv za Fed kup, mislim da cemo je brzo videti i na nekim jacim turnirima.. 

Link to comment
Share on other sites

Na spisku su: gomani Nina Kolundžić i Marija Čolić, leva krila Sanja Radosavljević i Timea Milošević, desna krilo ŽŽeljka Nikolić, pivotmeni Slađana Pop Lazić i Jovana Milojević, levi bekovi Jovana Stoiljković, Marija Obradović, srednji bek Tamara Georgijev i desni bekovi Anđela Janjušević, Jelena Lavko i Marina Dmitrović.

 

I naravno Sanja je tu, nego nju su ranije naveli. Lekic, Krpez i Marija Petrovic su se javile da ne mogu da dodju.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, ChandlerMne said:

Za vikend je održan turnir u rvanju u Zagrebu, tačnije Grand Prix. Za nas je bilo solidnih rezultata, posebno 1 mjesto Nikolaja Dobreva. Mate i Viktor odlični.

 

zar nije Dobrev bio drugi? prvi je bio onaj gruzijac sto je uzeo nase drzavljanstvo do 96 :d

Link to comment
Share on other sites

On 14.3.2017. at 16:42, dareza said:

 

zar nije Dobrev bio drugi? prvi je bio onaj gruzijac sto je uzeo nase drzavljanstvo do 96 :d

Tako je, moja greška.

Mislim da je Frisu vrijeme za penziju. Šteta za karijeru koja je mogla biti dosta bolja. A  Petar Balo je i dalje u reprezentaciji iako se ne sjećam da je da nekom turniru ostvario pobjedu,

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...