website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, dareza said:

 

izvini moras kao bot da navedes nekog drugog posle te recenice. tipa videcete kad budem u pravu, tipa jk je bolji izbor :d ali ja stvarno mislim da bi ona pokidala esc. ne znam sto. ona je rodjena za takav cirkus :d

Tihi ubica JK ima vise ritma :d

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

izvini moras kao bot da navedes nekog drugog posle te recenice. tipa videcete kad budem u pravu, tipa jk je bolji izbor :d ali ja stvarno mislim da bi ona pokidala esc. ne znam sto. ona je rodjena za takav cirkus :d

Hahah pa na evroviziji se peva uzivo, tako da bi se Jelena samo obrukala:d

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Майкл said:

 

Šta se desilo? :yikes:

 

- Наш трофејни млади џудиста Немања Мајдов на жалост није могао да учествује на Гран слему у Бакуу овог викенда јер није имао потребну визу за улазак у земљу. Искључива грешка за ову ситуацију је на генералном секретару Џудо савеза Србије, госпођи Лидији Поповић која је одговорна за ову недопустиву ситуацију. Наиме до 1. јануара ове године улаз у Азербејџан био је могућ и са позивним писмом што су наши репрезентативци поседовали. Ипак од 1. јануара 2017. дошло је до измена, и улаз у земљу могућ је само са визом, што наш генерални секретар није испратио. У групи са Немањом Мајдовим је био и наш репрезентативац Александар Кукољ, који је када им је свима предочена ситуација која је настала одустао од лета и учешћа на такмичењу. Немања Мајдов је отпутовао на овај пут без потребне визе због чега није могао да уђе у земљу - рекао је Милован Братић, председник Управног одбора Џудо савеза Србије.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...