website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, dareza said:

 

Andrea da, Ivana jok. Ta devojka ne zna gde bije sto bi se reklo :d Ne pamtim kada je poslednji put imala neki dobar rezultat.

Hahah ja mislim da je poslednji dobar rezultat EP 2015:d Ali i Andrea ima skoro na svakom takmicenju dobar rezultat sem na OI, tu vec deluje kao amater:lol:

Inace Milica i Jovana su osvojile srebro, po mojoj nekoj racunici i Jovana ce biti medju top 10!!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dejo said:

Juniorska reprezentacija Srbije u streljaštvu osvojila je tri srebra na Evropskom prvenstvu vazdušnim oružjem u Mariboru.

Lazar Kovačević - vazdušna puška (zlato izmaklo za 0,8)

Juniorske timski - vazdušna puška

Sanja Vukašinović i Lazar Kovačević - timski

Zato u pištolju nema ni približno dobrih kandidata.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChandlerMne said:

Zato u pištolju nema ni približno dobrih kandidata.

 

za muski pistolj nam ni ne treba. Posto je 50 izbaceno sa OI. Grgic ili Petrov ce uzeti drugu normu. Za zenski za vazdusni nece biti problem sa Zoranom i Bobanom, za 25m moramo da sacekamo da vidimo da li se radilo.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Hahah ja mislim da je poslednji dobar rezultat EP 2015:d Ali i Andrea ima skoro na svakom takmicenju dobar rezultat sem na OI, tu vec deluje kao amater:lol:

Inace Milica i Jovana su osvojile srebro, po mojoj nekoj racunici i Jovana ce biti medju top 10!!

 

znam, ali taj renking je sad malo napuman zbog novog sistema bodovanja. Meni se cini da je Milica u nekoj silaznoj formi :( Nekako se mnogo muci.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, DaniSRB said:

normalno da su ljudi optereceni kad vide ko su nam kandidati, sve sadasnji i bivsi lopovi

 

Nije li svuda tako? Pogledaj šta se dešava u svetu i videćeš da je svuda isto, problem je što ni sistem, a ni političari ne valjaju kod nas.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, dareza said:

Ovo sto je Zorana uradila je nestvarno. I mec zavrsila sa 10.9. Ja sam i dalje u soku. Ne verujem sta sam upravo vodeo.

Ja sam sad to hteo da napisem, skoro jedno gadjanje ispred svih, cista dominacija:bowdown: Zasto ne moze uvek ovako?

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ja sam sad to hteo da napisem, skoro jedno gadjanje ispred svih, cista dominacija:bowdown: Zasto ne moze uvek ovako?

 

pa nadamo se da ce sad uci u seriju dobrih rezultata. Moje ocekivanje je bilo da imamo finala u svim disciplinama i 2 medalje. Samo su devojke za pusku razocarale. A od Andree sam najvise i ocekivao na ovom EP.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

 

pa nadamo se da ce sad uci u seriju dobrih rezultata. Moje ocekivanje je bilo da imamo finala u svim disciplinama i 2 medalje. Samo su devojke za pusku razocarale. A od Andree sam najvise i ocekivao na ovom EP.

I ja se nadam, mada uvek tako pomislim i na kraju se razocaram... Ako bude dobra na SP sl godine onda cu tek da se nadam:) Mene iskreno raduje sto ce na OI biti mix, posebno za pistolj:d 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, dareza said:

 

za muski pistolj nam ni ne treba. Posto je 50 izbaceno sa OI. Grgic ili Petrov ce uzeti drugu normu. Za zenski za vazdusni nece biti problem sa Zoranom i Bobanom, za 25m moramo da sacekamo da vidimo da li se radilo.

Pa i to je tačno. Mada šteta da nam talenti nedostaju. Mikec će u Tokiu imati 36 godina, trebaju nam mladi strijelci da osvježe krv. Svuda isti problem. Mada puška ide dobro u mlađim kategorijama.

Ne bi bilo loše da se poradi na brzoj paljbi. Ima li ikakve šanse za tu disciplinu?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...