website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Milica Nikolic je osvojila bronzu na Gran Priju u Parizu

Veljko Cuk je osvojio srebro na Evropskom kadetskom kupu u Poljskoj (u finalu je izgubio 13-15 od Rusa)
Luka Milic je osvojio bronzu na juniorskom takmicenju u okviru European tour-a u Madjarskoj

Fed kup tim je izborio plasman u play off za Svetsku grupu 2

Juniorke u stonom tenisu su na Svetskom kupu u Ceskoj osvojile timsku bronzu, Izabela i Sabina srebro u dublu, a Dragana Vignjevic bronzu u snglu (pobedila je jednu Japanku)
Jokic postigao 40 poena u pobedi Denvera, i postao je jedan od 4 igraca koji imaju 22 godine i manje kojim je ovo uspelo (medju njima je Dzordan)

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, DaniSRB said:

Milica Nikolic je osvojila bronzu na Gran Priju u Parizu

Veljko Cuk je osvojio srebro na Evropskom kadetskom kupu u Poljskoj (u finalu je izgubio 13-15 od Rusa)
Luka Milic je osvojio bronzu na juniorskom takmicenju u okviru European tour-a u Madjarskoj

Fed kup tim je izborio plasman u play off za Svetsku grupu 2

Juniorke u stonom tenisu su na Svetskom kupu u Ceskoj osvojile timsku bronzu, Izabela i Sabina srebro u dublu, a Dragana Vignjevic bronzu u snglu (pobedila je jednu Japanku)
Jokic postigao 40 poena u pobedi Denvera, i postao je jedan od 4 igraca koji imaju 22 godine i manje kojim je ovo uspelo (medju njima je Dzordan)

Koliko dobrih rezultata danas:yikes: Petar Janicijevic je bio 17. na kad. kupu, dobra uvertira pred kad. i juniorsko EP!

Link to comment
Share on other sites

Mi svakako necemo koristiti 4 takmicara za timski floret :d Jer znas da ce taj 4. izgubiti svih 5 poena vrlo brzo.  Ja bar mislim da nece. Mislim svakako ne mozemo mnogo, ali top 8 je moguce sa malo boljim zrebom :d

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...