website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Bilo bi steta da ne pokusaju a i lepo su rasporedjene, Milica -48, Nadezda-52 i sestre Obradovic mogu da se razdvoje, jedna da ostane u -63 a druga npr. -57:whistle: Nisu kao kod muskaraca svi u jednoj kategoriji:wacko: Nadezda je bila prijavljena za GS u Parizu ali vise nije sada su ona i Anja prijavljene za judo open u Obervartu! A i sto je neko rekao za njih je bitnija sl godina ali polako trebaju da ulaze na seniorske turnire. 

A i Todorov je najavio 2 medalje:p

 

nema sanse -57. samo -70 :d

Link to comment
Share on other sites

ja mislio Nava ne trci vise kad ono ispunio normu za 1500 za EP :d

 

Ali ce je zavrsiti posle ep.

 

"Nema reči kojima bih mogao da opišem sreću. Kao atletičar i kao reprezentativac Srbije uradio sam sve što sam mogao. Ovo će biti moje osmo Evropsko prvenstvo u dvorani, ali biće posebno, jer želim da završim karijeru u Beogradu. Na takmičenju ne znam šta će biti, sada uživam u tome što sam uspeo da ispunim normu, jer to mi je bio cilj", rekao je Nava, navodi se u saopštenju.

Link to comment
Share on other sites

Srbiju će u Erzerumu predstavljati troje takmičara u dva sporta: alpskom skijanju i brzom klizanju.

U alpskom skijanju u veleslalomu i slalomu predstavljaće nas Minić Mateja u muškoj i Dinić Marta u ženskoj konkurenciji, dok će nas u brzom klizanju u trkama na 500, 1000 i 1500m predstavljati Đorđević Jovan.

 

Nisu poslali onog decka u snoubordu, bas bzvz

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, dareza said:

ja mislio Nava ne trci vise kad ono ispunio normu za 1500 za EP :d

 

Ali ce je zavrsiti posle ep.

 

"Nema reči kojima bih mogao da opišem sreću. Kao atletičar i kao reprezentativac Srbije uradio sam sve što sam mogao. Ovo će biti moje osmo Evropsko prvenstvo u dvorani, ali biće posebno, jer želim da završim karijeru u Beogradu. Na takmičenju ne znam šta će biti, sada uživam u tome što sam uspeo da ispunim normu, jer to mi je bio cilj", rekao je Nava, navodi se u saopštenju.

Ja sam mislio da se on odavno oprostio od trcanja:lol: Ovo je lepsi nacin da okonca karijeru! Elzan bas nije u formi ali ok, red je i on malo da se opusti samo da ne potraje! Mada mislim da je Zilkic kriv za ovaj pad forme jer kao i kod Amele dize formu za neka nebitna takmicenja!

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ja sam mislio da se on odavno oprostio od trcanja:lol: Ovo je lepsi nacin da okonca karijeru! Elzan bas nije u formi ali ok, red je i on malo da se opusti samo da ne potraje! Mada mislim da je Zilkic kriv za ovaj pad forme jer kao i kod Amele dize formu za neka nebitna takmicenja!

 

Nije tu nikava forma problem. on nije trkac za dvoranu :) staza u dvorani je malo spcificna. A i ne treba da se forsira uopste za ova takmicenja po dvoranama. Zna se sta treba da mu bude priorite,  juniorsko ep u julu.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...