website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Miomir osvojio prvi profi turnir :yes Bravo za odluku da ne igra AO i nadam se da nece igrati mnogo na juniorskim turnirima i da ce nastaviti ovako na profi turnirima:fingers: 

 

Nije loše, Lindel je dobar teniser, bio je top 200 pre koju godinu, ako me sećanje služi.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Майкл said:

 

Nije loše, Lindel je dobar teniser, bio je top 200 pre koju godinu, ako me sećanje služi.

Iskreno nije mi poznat ni jedan:d Steta sto kao najbolji junior mora da igra kval na ovim slabijim turnirima! Jedva cekam da vidim sta ce da uradi na nekom jacem celendzeru:)

Sl. nedelje igra jos jedan fjucers:d

Edited by Jesse_Pinkman)
Link to comment
Share on other sites

http://www.novosti.rs/vesti/sport.297.html:645941-Bekric-za-Novosti-Bio-sam-izgubljen-ali-opet-se-smejem 

Bas bih voleo da se Bekric vrati, on svojim talentom zasluzuje jos neku medalju!!!

Nekoliko solidnih rezultata protekle nedelje, Milica Emini novi juniorski NR na 60m prepone, nadam se da ce se ove sezone fokusirati samo na prepone.. Takodje ni Anja Lukic nije bila losa u ovoj disciplini.

Miodrag Djokic 2.15 skok u vis, on i Halili mogu da podignu lestvicu ove sezone za jos koji cm.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

http://www.novosti.rs/vesti/sport.297.html:645941-Bekric-za-Novosti-Bio-sam-izgubljen-ali-opet-se-smejem 

Bas bih voleo da se Bekric vrati, on svojim talentom zasluzuje jos neku medalju!!!

Nekoliko solidnih rezultata protekle nedelje, Milica Emini novi juniorski NR na 60m prepone, nadam se da ce se ove sezone fokusirati samo na prepone.. Takodje ni Anja Lukic nije bila losa u ovoj disciplini.

Miodrag Djokic 2.15 skok u vis, on i Halili mogu da podignu lestvicu ove sezone za jos koji cm.

 

Mogu? :d Moraju, ako žele bilo kakav uspeh.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Майкл said:

 

Mogu? :d Moraju, ako žele bilo kakav uspeh.

I dalje stojim pri onoj "Mogu":p  Kako nam je ova disciplina bila u krizi i ovo su trenutno dobri rezultati, sem Todosijevica jedva da je mogao neko da skoci preko 2!! 

Normalno, za uspeh moraju da podignu lestvicu ali siguran sam da ce to i da urade:)

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, NikolaB said:

Jel ucestvujemo mi uopste na ovoj zimskoj Univerzijadi? Juce smo bili na listi ucesnika, a danas nas nema. Plus nigde nista ne puse o tome, ni na sajtu uuus-a ni oks-a

 

Ucestvujemo. Anja Ilic u nordijskom skijanju, jedan takmicar u bordu (Kolaric) i tri takmicara u alpskom skijanju (Vukicevic, Vukovic i Stevovic)

 

 

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...