website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

19 minutes ago, dareza said:

Kg ima dovoljno infrastukture. Cuprija skoro i da nema. Jedna solidna hala i dva fudbalska stadiona. na jednom od njih ima atletska staza i to je to. Pre dve godine je otvoren i 50m bazen i sad jos hala ihi :d Mozda i bude neki olimpijac za 2024 :d

Dva fudbalska stadiona, gde ih iskopa:d Jedino ako racunas seoske ahah, Kg koliko znam ima samo "Cika Dacu" sa atletskom stazom:d Bazen je otvoren, bio sam na otvaranju i fenomenalno je uradjen ali da poredis infrastrukturu Kga i Cuprije mislim da je smesno, ok Cuprija je dala vise vrhunskih atleticara ali Kg kao jedan od vecis gradova u Srbija i zasluzuje da ima vrhunsku sportsku infrastrukturu;) 

*Sad sam se setio da ima stadion kod groblja, malo bolji od seoskog:d

Edited by Jesse_Pinkman)
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Dva fudbalska stadiona, gde ih iskopa:d Jedino ako racunas seoske ahah, Kg koliko znam ima samo "Cika Dacu" sa atletskom stazom:d Bazen je otvoren, bio sam na otvaranju i fenomenalno je uradjen ali da poredis infrastrukturu Kga i Cuprije mislim da je smesno, ok Cuprija je dala vise vrhunskih atleticara ali Kg kao jedan od vecis gradova u Srbija i zasluzuje da ima vrhunsku sportsku infrastrukturu;) 

*Sad sam se setio da ima stadion kod groblja, malo bolji od seoskog:d

 

Dva fudbalska stadiona ima :d Ma kod kakvog groblja sad? :d

 

Jedan je veliki gde ima atletska staza. A drugi je samo za fudbal i taj je bas pored bazena :d

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

Dva fudbalska stadiona ima :d Ma kod kakvog groblja sad? :d

 

Jedan je veliki gde ima atletska staza. A drugi je samo za fudbal i taj je bas pored bazena :d

Hahah jel si bio kad u Kgu:d "Cika Daca" je pored bazena i otvorenog i zatvorenog a ovaj drugi koji je samo za fudbal i nista vise je na drugom kraju kod jezera i gradskog groblja hehe!! 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Hahah jel si bio kad u Kgu:d "Cika Daca" je pored bazena i otvorenog i zatvorenog a ovaj drugi koji je samo za fudbal i nista vise je na drugom kraju kod jezera i gradskog groblja hehe!! 

 

hahaha pa ti pricas za Kragujevac :d A ja pisem za Cupriju :d  

 

 

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, dareza said:

 

zato sto je Cuprija bila i bice grad atletike :) I apsolutno zasuzuju sve najbolje uslove za atletiku. 

 

A i geografsko podrucje je vrlo dobro. Tacno izmedju Nisa i Beograda. Kragujevac je vrlo blizu.

 

I da, kad neki drug grad bude imao tri takmicara sa ep medaljama onda moze diskusija. ovako nema potrebe :p

 

 

 

Ćuprija je bila jedan od centara atletike i u ondašnjoj Jugoslaviji.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Sada citam intervju Strahinje Jovancevica koji kaze da su odlicni uslovi za pripremu u atletskoj dvorani, ne razumem zasto se bacaju pare za egzoticne destinacije kada ovde imaju sve:facepalm:Takodje ne razumem zasto KG nije dobio atletsku dvoranu ili pak KS nego Cuprija:wacko: 

izdavace dvorane za pripreme stranih takmicara takodje :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...