website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Ja sam tuzan zbog losih rezultat u zimskim sportovima. Nema boljeg zimskog sporta od alpskog skijanja. Jos malo nedostaje da mi to postane najomiljeni sport. Trenutno je odmah iza kosarke i dzudoa. Ocekuje se proboj na prvo mesto :lol:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

Ja obožavam sve zimske sportove, svi su superzanimljivi za praćenje. A realno, imamo više uslova za dobre rezultate u njima nego recimo u plivanju ili nekim ljetnjim sportovima.

ali nemamo nikakvu tradiciju

 

sto se u SR Srbiji i SR Crnoj Gori nikad nista nije radilo povodom ovog pitanja je druga price, nije ya ovaj forum :d

 

jedino gde ima neke istorije zimskih sportova je Jahorina

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

ne znam kako. Ja se zalepim uz tv kad pocne skijanje i ne pomeram se dok se sve ne zavrsi :d od 30 trka desi se da dve budu dosadne. 

ja vise volim biatlon, klizanje (brzo, kratke staze), sprint u skijaskom trcanju, snoubord i slobodno skijanje i tako :d

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DaniSRB said:

ali nemamo nikakvu tradiciju

 

sto se u SR Srbiji i SR Crnoj Gori nikad nista nije radilo povodom ovog pitanja je druga price, nije ya ovaj forum :d

 

jedino gde ima neke istorije zimskih sportova je Jahorina

Slažem se ali se recimo krois kantri može trenirati bilo kad, bilo gdje. Ni za biatlon ne trebaju posebni uslovi. Mi jedino nemamo uslove za ski skokve i za nordijsku kombinaciju.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Slažem se ali se recimo krois kantri može trenirati bilo kad, bilo gdje. Ni za biatlon ne trebaju posebni uslovi. Mi jedino nemamo uslove za ski skokve i za nordijsku kombinaciju.

Nemamo ni trenere, ni dovoljnu zainterseovanost.....ako trenira po 10-tak dece tesko je pronaci talenat iz tako malog broja.....zimski sportovi treba da se popularizuju prvo

 

ni 5% ljudi u Srbiji ne zna da nabroji zimske olimpijske sportove

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...