website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, DaniSRB said:

Milos Padjen ja mislim

 

imacemo nekoliko u alpskom skijanju.....Nevenu i Marka Vukicevica sigurno, a prosle sezone (2015/16) uspeli su normu da ostvare Stevovic i Stanisic, nadam se da ce to da ponove do kraja kvalifikacija.......ne znam jel Nevena moze da povuce nekog jer ostale skijasice koje imamo dosta su slabe

 

valjda cemo i bob da kvalifikujemo neki (bar se nadam)

 

ostalo je sve slabo :d

Znači skijanje i možda bob. Sve gore :(

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Znači skijanje i možda bob. Sve gore :(

biatlon savez treba ukinuti posle svega sa Petrovicem :d

 

ovi u skijaskom trcanju deluju slabo, ali mozda se dokopaju neke norme.....mada ne znam sta OKS zahteva od njih :d

 

Nina Micic ne znam da li se jos uvek takmici, nije lako kvalifikovati se u snoubordu

 

ova devojka iz Rusije u umetnickom klizanju treba jos da napreduje da bi imala sanse, mislim da su kvalifikacije ove godine tako da nece biti lako

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DaniSRB said:

biatlon savez treba ukinuti posle svega sa Petrovicem :d

 

ovi u skijaskom trcanju deluju slabo, ali mozda se dokopaju neke norme.....mada ne znam sta OKS zahteva od njih :d

 

Nina Micic ne znam da li se jos uvek takmici, nije lako kvalifikovati se u snoubordu

 

ova devojka iz Rusije u umetnickom klizanju treba jos da napreduje da bi imala sanse, mislim da su kvalifikacije ove godine tako da nece biti lako

Slažem se. I dobro je da nisu dobili ništa.

Tipovao sam i na kros cantri mada slaba vajda.

Od Sočija je nije bilo, teško da je ostala u snoubordu.

Mislim da nema šanse. Sve kriterijume za ZOI slabo znam mada kad Hrvati i Slovenci koji imaju takmičare na EP i SP ne mogu da se kvalifikuju kako ćemo onda mi. Mada je dobro da imamo makar nekoga.

Šteta i za brzo klizanje i sankanje.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Slažem se. I dobro je da nisu dobili ništa.

Tipovao sam i na kros cantri mada slaba vajda.

Od Sočija je nije bilo, teško da je ostala u snoubordu.

Mislim da nema šanse. Sve kriterijume za ZOI slabo znam mada kad Hrvati i Slovenci koji imaju takmičare na EP i SP ne mogu da se kvalifikuju kako ćemo onda mi. Mada je dobro da imamo makar nekoga.

Šteta i za brzo klizanje i sankanje.

ne treba se uzbudjivati oko ZOI previse......kad nemamo nikakvu konkretnu strategiju i bolje je da ne trose pare na gluposti :d

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DaniSRB said:

ne treba se uzbudjivati oko ZOI previse......kad nemamo nikakvu konkretnu strategiju i bolje je da ne trose pare na gluposti :d

Da, mada ako bi napravili ni iz čega nešto... :)

A ako se sjetimo Milanka pa čak i Nevene...bilo je tu materijala...

Link to comment
Share on other sites

Sta se nervirate oko zimskih sportova, mi nikada necemo imati nekog sportistu koji konkurise za medalju na vecim takmicenjima to je ocigledno:d Po meni je bitnije da se ulaze u ostale sportove u kojima mozemo nesto da uradimo.. Ionako svi koji prate ovde zimske sportove navijaju za Slovence:d

 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Sta se nervirate oko zimskih sportova, mi nikada necemo imati nekog sportistu koji konkurise za medalju na vecim takmicenjima to je ocigledno:d Po meni je bitnije da se ulaze u ostale sportove u kojima mozemo nesto da uradimo.. Ionako svi koji prate ovde zimske sportove navijaju za Slovence:d

 

Uvijek se može uraditi nešto, ovdje samo treba ulaganja. :yes

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...