website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, dareza said:

pa posle svetskog zlata. :) A to nece biti 2018. Nema sanse mi da osvojimo SP :d

tesko, ali ko zna :d

 

- Кренули смо са изградњом скијашког националног тренинг центра на Старој планини, улазимо у пројекат и рукометног националног тренинг центра, желимо да сваки спорт добије своју базу и да се наши спортисти припремају у Србији, да не иду у иностранство, да не трошимо наше паре негде другде већ да спортисти из других земаља долазе у наше центре - навео је Вања Удовичић за телевизију Пинк.

 

bacanje para :lol:

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

tesko, ali ko zna :d

 

- Кренули смо са изградњом скијашког националног тренинг центра на Старој планини, улазимо у пројекат и рукометног националног тренинг центра, желимо да сваки спорт добије своју базу и да се наши спортисти припремају у Србији, да не иду у иностранство, да не трошимо наше паре негде другде већ да спортисти из других земаља долазе у наше центре - навео је Вања Удовичић за телевизију Пинк.

 

bacanje para :lol:

 

strasno :(

 

Izgubili juce od Grcke, a evo sad ce od Litvanije. Nas rukomet je k a t a s t r o f a!

Link to comment
Share on other sites

On 3.1.2017. at 18:12, DaniSRB said:

ja pretpostavljam da ce biti Igor Polenek koji trenira Sopron, ali nece biti dobro ako dovedu nekog ko je trenirao samo muskarce do sada, za zensku kosarku treba imati strpljenja

 

a ima dosta talentovanih igracica

Tako je, treba neko ko je radio sa djevojkama.

Vidjećemo, kad bi me sad pitali o perspektivi rekao bih da nema puno šansi da se nađemo u Tokiju.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

Tako je, treba neko ko je radio sa djevojkama.

Vidjećemo, kad bi me sad pitali o perspektivi rekao bih da nema puno šansi da se nađemo u Tokiju.

I Marinin asistent isto trenira negde

 

videcemo, moramo biti optimisti, zato i pratimo sport :d

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Kako se on zove?

Slažem se. :yes

Ko ide u Koreju? :)

Milos Padjen ja mislim

 

imacemo nekoliko u alpskom skijanju.....Nevenu i Marka Vukicevica sigurno, a prosle sezone (2015/16) uspeli su normu da ostvare Stevovic i Stanisic, nadam se da ce to da ponove do kraja kvalifikacija.......ne znam jel Nevena moze da povuce nekog jer ostale skijasice koje imamo dosta su slabe

 

valjda cemo i bob da kvalifikujemo neki (bar se nadam)

 

ostalo je sve slabo :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...