website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, DaniSRB said:

jako lose :(

 

ja ne vidim ko nju moze da zameni, ozbiljni treneri nece da treniraju zene, a ovi sto treniraju mladje kategorije su ocaj

ko je vodio timove kad smo bili 4. i u18 i u20 :d to je bilo 2014?

Link to comment
Share on other sites

Nevena ponovo u drugoj vožnji :clap: Šteta za jahanje kapije u Semeringu :cry: 

 

A što se Marine tiče... Ne znam, ne verujem da se žena poput nje fizički i emotivno istrošila, to je samo izgovor i skrivanje pravog razloga.

 

Re: Cvijić, daleko joj lepa kuća :d Imamo mi solidne igračice u timu, koje mogu bolje nego na EP, možemo reći da su Živković, Pop-Lazić, Janjušević, Radosavljević, Krpež, Liščević, Georgiev i Stojiljković sve solidne igračice, to što nije kao pre, jebi ga, ali i one su klasa za neke zemlje :) 

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

Što se Marine tiče ovo je vrlo loše. Pamtićemo mi 2015-2016, teško da ćemo u skorijoj budućnosti biti i blizu završnice nekog takmičenja. Ružno da je napustila tim ali joj hvala na svemu. Ne postoji nijedan približno dobar trener za ozbilnije rezultate u ženskoj košarci.

A davno se znalo da ko god dođe u Budućnost završi i u reprezentraciji.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ChandlerMne said:

Što se Marine tiče ovo je vrlo loše. Pamtićemo mi 2015-2016, teško da ćemo u skorijoj budućnosti biti i blizu završnice nekog takmičenja. Ružno da je napustila tim ali joj hvala na svemu. Ne postoji nijedan približno dobar trener za ozbilnije rezultate u ženskoj košarci.

A davno se znalo da ko god dođe u Budućnost završi i u reprezentraciji.

ja pretpostavljam da ce biti Igor Polenek koji trenira Sopron, ali nece biti dobro ako dovedu nekog ko je trenirao samo muskarce do sada, za zensku kosarku treba imati strpljenja

 

a ima dosta talentovanih igracica

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...