website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

8 hours ago, DaniSRB said:

Vefic je talentovaniji od ovog Velickovica, ali vidite da je njegov tata tu neki trener predsednik

 

jednog Rusa trebaju da dovedu Veficu u Kostolac

U ovom slucaju nema to nikakve veze, Vefic je clan reprezentacije isto koliko i ovaj decko! Da je talentovanije jeste sigurno ali vidis da je Velickovic najbolji na konju sa hvataljkama i u parteru;)

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

U ovom slucaju nema to nikakve veze, Vefic je clan reprezentacije isto koliko i ovaj decko! Da je talentovanije jeste sigurno ali vidis da je Velickovic najbolji na konju sa hvataljkama i u parteru;)

 

али мора бити најбољи у свих 6 јер ми можемо само поједничног такмичара да квалификујемо

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, dareza said:

E posto vise nema takmicenja mogu da sumiram ovu da kazem uspesnu godinu za nas sport :d

 

Pre svega 8 medalja na OI je sa ove tacke gledista odlican rezultat. Kako smo poceli, zavrsili smo fantasticno :) Bilo je tu i dosta kikseva, ali dobro desava se.

 

Takodje odlicni rezultati za neke ne tako tradicionalne sportove za nas. Luka Popovic je bio vrlo blizu kvote. Tamas koji je zaista bio neverovatan ove godine. Medalje na jun SP i EP. Medalja u odbojci na pesku, prva u istoriji. Onda Vefic u finalu u gimnastici, Andjela sa odlicnim rezultatom sa svega 14 godina.  Takodje fantasticni rezultati mladih kajakasa. Pre svega u C disciplinama, Bibic koji je trcao 5000m 13:51. Prvi put posle '76 da je neki mladji junior trcao ispod 13:55. Anja stalno napreduje sto je dobro. I citao sam neki intervju gde je rekla da im je cilj zlato na jun SP sa novim svetskim rekordom od 4:35. E sad koliko je to realno ne znam. Takodje nikad bolja godina sto se judoa tice. Cuk je odlican u macevanju. U biciklizmu vrlo dobri rezultati na SP. Ajde da kazemo vrlo dobri rezultati ove godine. Dosta bolji nego 2015. Napredujemo :p

 

Brinu rezultati mladjih kategorija u rvanju, boksu, A i kosarkase selekcije su podbacile ove godine ( ne mislim na seniorkse :p )

Zaboravio si badminton, odlicne kik boksere i basketase, jos nekolikoliko ne svetskih rezultata ali za nas dobrih u plivanju i atletici, fudbalere koji imaju veliku sansu da se plasiraju na SP;) 

A ko je osvojio medalju u odbojci na pesku, to ne znam?:d

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DaniSRB said:

али мора бити најбољи у свих 6 јер ми можемо само поједничног такмичара да квалификујемо

Znam, nego ti kazem da nema nikakve veze ko je ovom otac!! 

To u boksu ima veze, gde Drenovak nista ne bi uradio da mu nije bilo caleta koji ga je progurao:p

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Znam, nego ti kazem da nema nikakve veze ko je ovom otac!! 

To u boksu ima veze, gde Drenovak nista ne bi uradio da mu nije bilo caleta koji ga je progurao:p

on je bar uspeo nesto da uradi, ovi ostali ako se ''guraju'' nista :d

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Zaboravio si badminton, odlicne kik boksere i basketase, jos nekolikoliko ne svetskih rezultata ali za nas dobrih u plivanju i atletici, fudbalere koji imaju veliku sansu da se plasiraju na SP;) 

A ko je osvojio medalju u odbojci na pesku, to ne znam?:d

http://www.cev.lu/BeachVolley-Area/BeachVolley_2BOX.aspx?ID=954&mID=1907&sID=&pID=0&chID=0&phaseID=0&champID=0&Mod=

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...