website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

33 minutes ago, dareza said:

I Kecmanovic je uspeo da odbrani titulu na Orange Bowl-u. Treci teniser u istorji koji je to uradio.

Mislim da je 2017 pravo vreme da krene sa seniorskim turnirima. Nema potrebe da igra juniorske turnire, eventualno GS moze.

Teniski turnir na YOG, koje godiste podrazumeva?? I ove god je trebao da odigra vise seniorskih turnira, dzabe mu svi juniorski turniri ako na seniorskim bude bio kao Milojevic, Laslo, Krstin...

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Teniski turnir na YOG, koje godiste podrazumeva?? I ove god je trebao da odigra vise seniorskih turnira, dzabe mu svi juniorski turniri ako na seniorskim bude bio kao Milojevic, Laslo, Krstin...

Ne moze on na YOG. na yog mogu takmicari koju imaju max 18 godina.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dareza said:

Ne moze on na YOG. na yog mogu takmicari koju imaju max 18 godina.

„Moja ambicija u tenisu je od prvog dana kada sam počeo da igram turnire, da budem najbolji. Zbog toga sebi uvek postavljam nove, veće, zahtevnije ciljeve. U narednoj godini ću akcenat staviti na profi turnire. I u toku 2016. igrao sam fjučerse, osvojio titulu u dublu, igrao finale singla gde sam bio na korak od titule. Prelaz iz juniorske u seniorsku konkurenciju, kažu, može biti traumatičan za mladog tenisera. Ali, ja volim izazove. Oni me teraju napred. Profi turniri su normalan sled u razvoju svakog tenisera. Taj put su prošli svi, od prosečnih do onih vrhunskih tenisera. Pa ko uspe. Ja sam uveren da ću uspeti."

Dobro da je i on svestan sta treba da uradi!!

Link to comment
Share on other sites

On 11.12.2016. at 17:05, Майкл said:

 

Pritisak javnosti je učinio svoje, videlo se da su stegnute i da igraju pod pritiskom... :( Bigler je odradio sjajan posao zatvorivši naše tri najefikasnije igračice - Krpež, Pop-Lazić, Radosavljević, a da ne pričam koliko je odsustvo Živković tek sada primetno. Nadamo se najboljem i da će ih ovo razbuditi. Treba se boriti do kraja, nikad se ne zna.

Daleko smo mi od Holandije nazalost. Ovakav rukomet mi mozemo samo da sanjamo :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...