website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, dareza said:

Ma nama ne treba trener za veslanje. Mi imamo dobre takmicare. Nama samo treba da se postave posade sada i da se ne diraju do 2020. A to moze da uradi bilo koji trener. Ne moze se ocekivati neki rezultat kad ti svake godine imas novu posadu.

Sa tim se slazem, mada kako se jos nista nije promenilo u savezu bojim se da ce i za 4 god biti ista situacija!:(

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Sa tim se slazem, mada kako se jos nista nije promenilo u savezu bojim se da ce i za 4 god biti ista situacija!:(

Najbolji primer za to je kajak u Riju :) Promenili sve mesec dana pre i video si sta se desilo.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

Najbolji primer za to je kajak u Riju :) Promenili sve mesec dana pre i video si sta se desilo.

Grujic i Novakovic su ostali u k2 pa su opet losi bili. Lose tempirana forma uz promenu posada i losa atmosfera medju sportistima bas zbog te promene su uslovili sve ono u Riu!! Nadam se da se ovo nece ponoviti u Tokiu

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Grujic i Novakovic su ostali u k2 pa su opet losi bili. Lose tempirana forma uz promenu posada i losa atmosfera medju sportistima bas zbog te promene su uslovili sve ono u Riu!! Nadam se da se ovo nece ponoviti u Tokiu

Nije kod njih forma bila problem uopste. Ja sam bio 100% ubedjen da njih dvojica nece uzeti medalju. Previse se samo o toj posadi pricalo i tako to obicno na kraju i ide.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dareza said:

Nije kod njih forma bila problem uopste. Ja sam bio 100% ubedjen da njih dvojica nece uzeti medalju. Previse se samo o toj posadi pricalo i tako to obicno na kraju i ide.

Ne znam, meni su delovali kao da nisu u formi, nekako su jedva i do finala stigli! Nekako mi je nelogicno da na svim takmicenjima uzmes medalju a onda dodjes na OI i jedva budes 5-6, ja sam odmah posle prve trke video da od medalje nema nista!

Link to comment
Share on other sites

Olga osvojila prvu titulu u singlu i dublu na profesionalnom turniru:bowdown: Malo mediji preteruju sa njom i ostalim mladim teniserima, preterano pisu o njima a kada udju na profi turnire nista jedva dodju do prvih 200 na ATP i WTA listi! Ivana Jorovic je npr bila veci talenat od Nine ali Nina je po meni sada najsigurnija od svih mladjih tenisera! Ivani po meni treba novi trener ako zeli nesto da promeni u sledecoj sezoni!

Link to comment
Share on other sites

http://rs.n1info.com/a208910/Sport-Klub/Ostali-sportovi/OKS-Stop-za-Maljkovica-i-Mrkelu-Todorov-jedini-kandidat.html

 

Quote

Izborna komisija Olimpijski komiteta Srbije (OKS) utvrdila je da jedino Ivan Todorov ispunjava uslove za kandidaturu za novog predsednika tog tela, dok kandidature Božidara Maljkovića i Mitra Mrkele ne ispunjavaju date uslove za učešće na izborima.

 

 

Tek sam vidio da je već stavljena ova vijest..

Edited by Dejo
Link to comment
Share on other sites

Inače prije 2,3 sedmice su u VIšegradu bili ljudi iz Veslačkog saveza Srbije, Neša :d, Ivković, onda Vasić - Beđik, juniorski četverac i Stojić. Pokrenuli su klub ovde i naravno talenti odavde će ići u Partizan i za Srbiju. Ivković mi djeluje kao baš ozbiljan čovjek, što zamisli tako se mora raditi i priča koliko su djece poslali na fakultete u Ameriku i kaže da slabo ko sada od tih i plaća članarinu u Partizanu, što bi veoma značilo, jer to bi bila velika sredstva za veslanje. Stojić je legenda, potpuno normalan, opušten lik. Vidjećemo kako će sve ovo proći..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...