website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

5 minutes ago, DaniSRB said:

ali ovaj ne zna ni sportiste :d

 

kad su bili kod Tome ova je nekom objasnjavala kako izgleda Gocic da ga dovedu za intervju....i to se culo u prenosu...mozda je bio i ovaj :lol:

 

Znam, čuo sam i ja - to ti je onaj tamo s bradom :rofl: 

Link to comment
Share on other sites

I jos jedna je bila zanimljiva. Prvo je rekao Stefani da su odbojkasice najnasmejanije u srpskom timu, a onda je dosla A.Dabovic i on reko ja sam pogresio,malopre sam rekao da su odbojkasice najnasmejanije, ali su kosarkasice ipak vise. Tako nesto :d:bowdown:

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Just now, Майкл said:

 

Falio je Dule :cry:

Jeste. Rale je bio vrlo dobar opet. Jedva sam cekao da dodju discipline u atletici koja on prenosi.  A obicnu je one zanimljivije prenosio Kovinjalo.

 

Kovinjalo: Bolt ima 2 zlata na 100 i 2 na 2 na 200 i 2 na 4x100.

Rale: Mislis ima 3 na 100.

Kovinjalo:.....................

Rale: Pa sad je osvojio 100.

Kovinjalo: A da,to sam zaboravio skroz :d

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, dareza said:

Jeste. Rale je bio vrlo dobar opet. Jedva sam cekao da dodju discipline u atletici koja on prenosi.  A obicnu je one zanimljivije prenosio Kovinjalo.

 

Kovinjalo: Bolt ima 2 zlata na 100 i 2 na 2 na 200 i 2 na 4x100.

Rale: Mislis ima 3 na 100.

Kovinjalo:.....................

Rale: Pa sad je osvojio 100.

Kovinjalo: A da,to sam zaboravio skroz :d

 

Najveća pobeda je bila kada se smeškao Kovinjalo dok ih je pokrivao onim najlonom :rofl: Drago mi je što je Rale prenosio Van Nikerkovu trku :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Майкл said:

 

Najveća pobeda je bila kada se smeškao Kovinjalo dok ih je pokrivao onim najlonom :rofl: Drago mi je što je Rale prenosio Van Nikerkovu trku :thumbup:

da :rofl: Kaze sad cu uzivo da vam prenosim sta trenutno radim. Kaze sad cu da nas pokrijem najlonom da ne ispadne da smo mi Balkanci zatucani :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...