website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

16 minutes ago, Майкл said:

 

Takođe :d Ne mogu da opišem koliko sam bio srećan kada smo ušli u finale i tužan kada smo ga izgubili :lol: Obožavam ovu ekipu! :d

Zoki pokidao konferenciju: – Ово је прва олимпијска медаља у женској одбојци. Начин на који смо дошли до ње није случајан.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, dareza said:

Zoki pokidao konferenciju: – Ово је прва олимпијска медаља у женској одбојци. Начин на који смо дошли до ње није случајан.

 

:rofl: To može samo Zoki!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dareza said:

Koja medalja vam je najdraza od svih? Meni odbojkaska :d I nemam nikakvu dilemu :d

Ja ne mogu da izdvojim ni jednu medalju, ne mogu da se odlucim:p Mislim da uvek treba da se napomene pod kolikim pritiskom su kosarkasi i Sale osvojili medalju, prvo onolike povrede i odustajanja, pa napadanje Saleta sa svih strana ali sve su pregurali:yes Takodje na EOI nam je krenulo sa Viktorovom medaljom a ovde sa Davorovom, rvanje nam je amajlija:d 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Майкл said:

 

Ah, neće biti isto bez teta Jece :cry::lol: Jeste bila lošija poslednje dve sezone, ali je uradila mnogo za naš tim i zaslužila ovaj bonus poziv i medalju sa OI :d 

 

Što se Maje tiče, nadam se da će i ona da se povuče, Tokio neće dočekati, a potreban nam je dobar dizač - npr. Mirković, pokazala se vrlo dobro na EG :) 

ja mislim da treba jos neko vreme da igra da poduci naslednicu :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...