website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, dareza said:

Sad sve od Jovane zavisi. Morace na dva svetska kupa koja su pre kraja kvalifikacija da proba da zavrsi u top 20 i da druga Jovana i Ivana uzmu jos po neki poen na slabijim trakama,pa sta bude. Bitno je da se nisu predale. Ne treba odustajati dok ima sanse.

Tako je. Vidim da Jovana nije skliznula na listi onoliko koliko sam mislio. Moguće da je opet krenula uzlaznom putanjom. Na sajtu BSS nema ništa o njima ali ako nastave ovako sve je moguće.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

U Rigu na EP u rvanju šaljemo jak tim. Svi najbolji su tu.

Efendiev, Fris, Štefanek, Maksimović, Viktor Nemeš, Petar Balo i Nemanja Pavlović. Kokurencija je žestoka.

Ja mislim da su mozda cak i trebali da propuste to. Za manje od mesec dana su kvalifikacije,za to se treba spremati,ali valjda znaju sta rade.

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

Ja mislim da su mozda cak i trebali da propuste to. Za manje od mesec dana su kvalifikacije,za to se treba spremati,ali valjda znaju sta rade.

Vjerovatno hoće da osjete konkurenciju. Uz izuzetak Rusa svi najbolji su tu. Jeste rizik ali čisto da vidimo šta mogu Fris i Balo.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, nenad said:

Обзиром да је први вишебој у сезони и није лоше, али и нису неке баш луде бројке. Мада сваки пут кад имаш неки ПБ контам и да не може да се рећи да је неуспешно.

Ovo je fenomenalan rezultat za njega, cak i on istice da zna da je mogao bolje u nekim disc. i sam istice da je u fenomenalnoj formi, uporedi samo desetoboj koji je bio negde u avgustu kada je jedva sakupio 5800 sa ovim:p

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChandlerMne said:

Na kupu u Peruu Ciganović osvojio 3 mjesto. Pobijedio Jereba u meču za treće mjesto. Odličan rezultat,

Odlican rezultat za njega, posto sam mislio da on dalje od drugog kola nigde ne moze, njemu fali oko 200 bodova za kvotu ali posto je on u pitanju i to je mnogo..:p

Edited by Jesse_Pinkman)
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Trenutno su 18. na listi a 17. mesto vodi na OI, tako da je sada sve moguce:d

To je odlično. Vremena ima. Ako povežu par dobrih nastupa... Zaista bi bilo dobro da po prvi put imamo MB kad nam već u drumu ne ide.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Odlican rezultat za njega, posto sam mislio da on dalje od drugog kola nigde ne moze, njemu fali oko 200 bodova za kvotu ali posto je on u pitanju i to je mnogo..:p

Ne znam tačno kad se završavaju kvalifikacije, moguće u aprilu ili maju a do tada će biti dosta turnira, što GP i GS, svjetskih kupova. Ako može da dobije Jereba koji je odličan borac može i neke druge iz top 30. A to je i najvažnije što smo uvidjeli sa ovog kupa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...