website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, ChandlerMne said:

Ja sam mislio da je Miladinovic,hehe.

On je sasvim korektan,nije nemoguce da jos napreduje. Mlad je,u Pekingu ce imati 21. Mislim da su sanse jako male ali bih ga rado gledao makar u SK.

Cak imamo predstavnike u snoubord crosu. 

Da drzava hoce da ulozi mislim da bi bili jako dobri u fristajlu. Jedino nemamo mogule.

Kako se zove taj u snoubord krosu?

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Mislim na pistolj, puska nam nikada nije bila losa!!:d 

Pistolj je jako los i to traje godinama. Pricao sam vec o ovome ali kako su nam svi strijelci preko 30 godina a nemamo dobrih juniora moze da bude problem selekcija za Pariz 2024. Al vidjecemo,mozda neko iskoci.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Svaka cast,to je on! Pogledaj kako je dobar,bio je 3 u Francuskoj. Idioti ga nisu poslali...za posebnu skolu su.

ali je bio samo bolji od takmicara iz Argentine, Madjarske i Slovacke..........ali svakako nadam se da ce nastaviti da napreduje :d

Link to comment
Share on other sites

Gledajuci olimijske igre odlucih da kazem par rijeci. Iako je uvrezeno misljenje da su zimski sportovi za nas nepotrebni i da smo ocajni, situacija nije tako losa. Lose je samo to sto OkS i MOS u ove sportove nista ne ulaze,ni u infrastrukturu ni u same takmicare. A lose je i sto mediji  uglavnom razglabaju o broju kalorija u uzini Sergeja MS a ne kazu da je nasa skijasica bila 6 na SK. 

Evo presjeka stanja:

1. Alpsko skijanje - ocajni uslovi su doveli do toga da nam vec godinama osvajanje makar 1 boda u SK predstavlja uspjeh. Nevena moze vise ali kad se ona povuce,a cinjenica je da nije mlada,veliko je pitanje sta ce biti sa zenskim skijanjem. Za Marka Vukicevica je ova sezona trebala da donese napredak,dobro je krenuo al je lose zavrsilo. Volim da imamo takmicare u brzim disciplinama. Ostali su ocajni. Stevovic posebno. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...