website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Sastav Srbije za Evropsko prvenstvo u Đeru

 

Seniori, puška: Milutin Stefanović („Čika Mata“, Kragujevac), Lazar Kovačević (Jagodina 92), Stevan Jovanović („Čika Mata“).
Seniorke, puška: Andrea Arsović (Partizan, Beograd), Milica Babić (Pobednik, Beograd), Sanja Vukašinović (Novi Sad 1790).
Seniorski miks parovi: Arsović/Stefanović i Babić/Kovačević.

Juniori puška: Đorđe Savić (Oko sokolovo, Kosjerić), Veljko Ilić (Smederevo), Aleksa Mitrović (Novi Beograd – Ušće).
Juniorke puška: Marija Malić (Jedinstvo, Stara Pazova), Ivana Marić, Marija Zavišić (obe Policajac, Beograd).
Juniorski miks parovi puškom: Malić/Savić i Marić/Ilić.

 

Seniori, pištolj: Damir Mikec (Policajac, Beograd), Dimitrije Grgić (Akademac, Beograd), Duško Petrov („Aleksa Dejović“, Užice).
Seniorke pištolj: Zorana Arunović (Olimpik 011, Beograd), Bobana Veličković (Bor 030), Jelena Tomić (Kikinda).
Seniorski miksevi pištoljem: Arunović/Mikec i Veličković/Grgić.

Juniorka pištolj: Katarina Maricki („Živko Relić Zuc“, Sremska Mitrovica).

 

Stručni štab – vođa puta: Dragan Marković, seniori i seniorke puška: Dragan Donević, seniori i seniorke pištolj: Jelena Arunović i Goran Mikec, juniori i juniorke puška i pištolj: Ivan Manojlović i Saša Iker, treneri reprezentacije po pozivu za pištolj: Jasna Šekarić* i Mitja Grgić, lekar reprezentacije: dr Slaviša Jovanović.

________

* Koga trenira Jasna? :d 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Майкл said:

Sastav Srbije za Evropsko prvenstvo u Đeru

 

Seniori, puška: Milutin Stefanović („Čika Mata“, Kragujevac), Lazar Kovačević (Jagodina 92), Stevan Jovanović („Čika Mata“).
Seniorke, puška: Andrea Arsović (Partizan, Beograd), Milica Babić (Pobednik, Beograd), Sanja Vukašinović (Novi Sad 1790).
Seniorski miks parovi: Arsović/Stefanović i Babić/Kovačević.

Juniori puška: Đorđe Savić (Oko sokolovo, Kosjerić), Veljko Ilić (Smederevo), Aleksa Mitrović (Novi Beograd – Ušće).
Juniorke puška: Marija Malić (Jedinstvo, Stara Pazova), Ivana Marić, Marija Zavišić (obe Policajac, Beograd).
Juniorski miks parovi puškom: Malić/Savić i Marić/Ilić.

 

Seniori, pištolj: Damir Mikec (Policajac, Beograd), Dimitrije Grgić (Akademac, Beograd), Duško Petrov („Aleksa Dejović“, Užice).
Seniorke pištolj: Zorana Arunović (Olimpik 011, Beograd), Bobana Veličković (Bor 030), Jelena Tomić (Kikinda).
Seniorski miksevi pištoljem: Arunović/Mikec i Veličković/Grgić.

Juniorka pištolj: Katarina Maricki („Živko Relić Zuc“, Sremska Mitrovica).

 

Stručni štab – vođa puta: Dragan Marković, seniori i seniorke puška: Dragan Donević, seniori i seniorke pištolj: Jelena Arunović i Goran Mikec, juniori i juniorke puška i pištolj: Ivan Manojlović i Saša Iker, treneri reprezentacije po pozivu za pištolj: Jasna Šekarić* i Mitja Grgić, lekar reprezentacije: dr Slaviša Jovanović.

________

* Koga trenira Jasna? :d 

Ne znam da li trenira nekog ali mi je drago da je tu!! Dosta znaci njeno prisustvo svima!! 

Ne znam samo sto sam juniori toliko losi, ocekivao sam bar da ce njena cerka krenuti njenim stopama!! Mislim na pistolj:d

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Ne znam da li trenira nekog ali mi je drago da je tu!! Dosta znaci njeno prisustvo svima!! 

Ne znam samo sto sam juniori toliko losi, ocekivao sam bar da ce njena cerka krenuti njenim stopama!! Mislim na pistolj:d

 

Pa i nisu toliko loši, imaćemo dva strelca na YOG, ako se ne varam, što je prilično solidno, a i ovaj tim je podmlađen :d 

Link to comment
Share on other sites

Kada je Čendler rekao da imamo dobre takmičare u BA i SS, morao sam da istražim :d Matija Milenković (2001) deluje vrlo perspektivno - u top 30 je u EC, a ove sezone je imao i prvi WC start. Valjda neće potonuti kao Nina...

 

 

 

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dareza said:

Srebro za Prekovic u Dubaiju. Izgubila je od Kineskinje koja je ubedljivo prva na rang listi sa 1:0. Nije lose, ovo je prvi turnir posle povrede.

Odlican rezultat za nju!! Po meni je ona sigurna za OI, mozda ubodemo jos neku kvotu preko kval. turnira!!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Odlican rezultat za nju!! Po meni je ona sigurna za OI, mozda ubodemo jos neku kvotu preko kval. turnira!!

 

Ma cekaj ne pricaj prerano. Samo nekoliko turnira su kvalifikaciona. Nece imati mnogo sansi. Jedan kiks i ode kvota.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Майкл said:

Kada je Čendler rekao da imamo dobre takmičare u BA i SS, morao sam da istražim :d Matija Milenković (2001) deluje vrlo perspektivno - u top 30 je u EC, a ove sezone je imao i prvi WC start. Valjda neće potonuti kao Nina...

 

 

 

Ja sam mislio da je Miladinovic,hehe.

On je sasvim korektan,nije nemoguce da jos napreduje. Mlad je,u Pekingu ce imati 21. Mislim da su sanse jako male ali bih ga rado gledao makar u SK.

Cak imamo predstavnike u snoubord crosu. 

Da drzava hoce da ulozi mislim da bi bili jako dobri u fristajlu. Jedino nemamo mogule.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...