website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, Майкл said:

Nikada mi ne možemo biti na nivou zemlje gde se od zabavišta kreće na skijanje kao deo fizičkog, ali možemo bolje od ovoga što imamo - Nevena, Nina, Milanko i Jelena su dokaz da je talenata uvek bilo, ali su uglavnom bivali neiskorišćeni.

 

Što se letnjih sportova tiče - na OI su svi bili na svom nivou, osim strelaca i Novaka. Konačno je OKS dokazao da se može do sjajnog rezultata ako se forma tempira za najvažnije utakmice i takmičenje. Mogli bismo i do dvocifrenog rezultata u Tokiju, ako se nastavi s pravim radom.

 

i Vasica i Bedjika od kojih se ocekivala medalja. Ostalo je sve bilo solidno, nista vise se nije ocekivalo.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Майкл said:

Nikada mi ne možemo biti na nivou zemlje gde se od zabavišta kreće na skijanje kao deo fizičkog, ali možemo bolje od ovoga što imamo - Nevena, Nina, Milanko i Jelena su dokaz da je talenata uvek bilo, ali su uglavnom bivali neiskorišćeni.

 

Što se letnjih sportova tiče - na OI su svi bili na svom nivou, osim strelaca i Novaka. Konačno je OKS dokazao da se može do sjajnog rezultata ako se forma tempira za najvažnije utakmice i takmičenje. Mogli bismo i do dvocifrenog rezultata u Tokiju, ako se nastavi s pravim radom.

Po meni su i kajakasu podbacili, mada to se i ocekivalo kada su mesec dana pred OI promenili postave!!

Ja verujem da ce biti bolji rezultati u Tokiju a imacemo i vise sportista sigurno!!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Po meni su i kajakasu podbacili, mada to se i ocekivalo kada su mesec dana pred OI promenili postave!!

Ja verujem da ce biti bolji rezultati u Tokiju a imacemo i vise sportista sigurno!!

 

Uf, to je već diskutabilno, od kajakaša se očekivalo više, ali ne sa sklepanim posadama :d 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Майкл said:

 

Užasna odluka, ali šta je tu je, ako izvuku pravu pouku iz toga - žrtva će biti vredna.

Mislim, razumem odluku sto su tada pokusali da promene k1 i muski i zenski ali provera za k2 1000 i 200 muski i k2 500 zenski mi je bila smesna!! Pa oni su medaljom dosli do kvote:facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...