website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

"Zavrsen je sedmoboj sa 6015 bodova. To je trenutno 7. rezultat u svetu i 4. rezultat u Evropi.

Nista od ovog ne bi moglo da se ostvari bez bezuslovne podrske moje porodice, prijatelja, moje Sanje i mog tima sa kojim znam da sam "svoj na svome".
Hvala vam na tome."

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dareza said:

"Zavrsen je sedmoboj sa 6015 bodova. To je trenutno 7. rezultat u svetu i 4. rezultat u Evropi.

Nista od ovog ne bi moglo da se ostvari bez bezuslovne podrske moje porodice, prijatelja, moje Sanje i mog tima sa kojim znam da sam "svoj na svome".
Hvala vam na tome."

Nemaju negde rezultati od danas da se nađu?

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, nenad said:

Nemaju negde rezultati od danas da se nađu?

60m: 7.11 (pb 6.90)

long jump: 7.52 (pb 7.55)

shot put 14.10 (pb 14.39)

high jump 2.04 (pb 2.08)

60mH 8.08 NEW PB

pole vault 4.80 (pb 4.81)

1000m 2:42.51 (pb 2:39.04)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dareza said:

60m: 7.11 (pb 6.90)

long jump: 7.52 (pb 7.55)

shot put 14.10 (pb 14.39)

high jump 2.04 (pb 2.08)

60mH 8.08 NEW PB

pole vault 4.80 (pb 4.81)

1000m 2:42.51 (pb 2:39.04)

Обзиром да је први вишебој у сезони и није лоше, али и нису неке баш луде бројке. Мада сваки пут кад имаш неки ПБ контам и да не може да се рећи да је неуспешно.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ChandlerMne said:

U MB Srbija je trenutno 23. A Jovana 36.

to je jos od decembra. u januaru i februaru su skupile oko 300 poena. Juce su u Brazilu osvojile jos oko 100, sve tri su tamo

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Ne znam sad tačno koliko nacija ide ali tih 400 poena je poprilično. Mogli bi da se popnu mjesto-dva.

Izvini samo je Jovana 5.mestom uzela 110 poena. Jovana je uzela 40,a Ivana 20. To je dakle 170 ukupno :d

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Sve to nije loše mada je i dalje pitanje da li mogu u Rio. Prošla godina je bila za baciti.

Sad sve od Jovane zavisi. Morace na dva svetska kupa koja su pre kraja kvalifikacija da proba da zavrsi u top 20 i da druga Jovana i Ivana uzmu jos po neki poen na slabijim trakama,pa sta bude. Bitno je da se nisu predale. Ne treba odustajati dok ima sanse.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...