website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

10 minutes ago, ChandlerMne said:

Ocekivano ali rizicno. Ova godina je kvalifikaciona,nema ovih najstarijih,al valjda se isplati. Moralo je da dodje do ovoga. Pistolj ce biti problematican.

Nece biti problematican pistolj, Grgic, Mikec, Zorana i Bobana su solidni i uzece sigurno kvotu a za pusku treba uvesti mlade jer imamo bas dobre juniore!!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Nece biti problematican pistolj, Grgic, Mikec, Zorana i Bobana su solidni i uzece sigurno kvotu a za pusku treba uvesti mlade jer imamo bas dobre juniore!!

Znam za Tokio al sam mislio vise na dalju buducnost. Svi pistoljasi su presli 30,a juniori su nam uzas. Bice velika kriza ako se ovako nastavi. Jeste da pistolj moze da bude na visokom nivou i sa + 40 ali bez podmaldka bice vec za Pariz problematicno.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ChandlerMne said:

Na koga tipujes? Grgic,Mikec,Bobana,Zorana,Milica,Andrea,Stevan, to bi bio moj izbor. Koliko idealno mozemo da imamo kvota,ne racunajuci brzu paljbu i glinene golubove?

 

Pa Sebic i Pletikosic za trostav. A i Ivana ce verovatno samo za trostav konkurisati. Mada je pitanje da li moze. Ona je u Rusiji sada.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dareza said:

pa bolje Leo Martin i Beti nego ovi kvazi muzicari :d

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, ChandlerMne said:

Kako su uspjeli da ovo urade nije mi jasno. Ubjedljivo najgori period od 1998,tad smo imali 2. Ovo je za veliku osudu. Crna Gora ce imati 3 takmicara a 3000 puta smo gori u zimskim sportovima. Na nivou smo Vanuataua na LOI. Kako ih sramota nije!

Tih dvoje je tada bilo sa pozivnicom

 

nzm iskreno kako su i Stevovica prihvatili, on treba neku relokaciju da dobije :d

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

 

Ma i oni sami su zaboravili da su pevaci :d Ne daj Boze da oni pobede. Mada nema sanse, Miligram pobedjuje bez problema.

Fuj :d

ali koliko vidim oni ni ce ucestvuju http://www.rts.rs/page/rts/ci/pesma+evrovizije/Евросонг+2017/story/2642/vesti/3010963/beovizija-2018-sedamnaest-kompozicija-u-trci-za-lisabon.html

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

 

Zar Dusan Svilar jos peva? :d Ja sam mislio da je odavno odustao.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...