website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, dareza said:

Ali neka, ne trebaju nam jos 3 utakmice nerviranja i verovatno 3 poraza. Ovako cemo bar biti nosici u barazu,a necemos e vise nervirati :d

 

:lol:

 

Nadao sam se da će Jovanović šutirati... Ali čim je ušao Nenadić nekako sam znao da će promašiti :d 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Майкл said:

 

:lol:

 

Nadao sam se da će Jovanović šutirati... Ali čim je ušao Nenadić nekako sam znao da će promašiti :d 

 

 

Ali ovo je bila akcija za Nenadica, a ne kapiram sto kad se nije sastavio danas. Neka ide lepo on na odmor pa neka dodje na EP 2020 :d

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Da, danas smo stvarno igrali dobro, a ovo je jedina utakmica koju sa gledao 60min. Nekako sam znao da ce biti dobri. A opet nedovoljno dobro. Ali sami su krivi, da su se malo vise trudili protiv Svedske sada bi bilo drugacije. Oni su poslednjih 19min sa Svedjanima igrali kao na treningu (to sam jedino i gledao)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dareza said:

Da, danas smo stvarno igrali dobro, a ovo je jedina utakmica koju sa gledao 60min. Nekako sam znao da ce biti dobri. A opet nedovoljno dobro. Ali sami su krivi, da su se malo vise trudili protiv Svedske sada bi bilo drugacije. Oni su poslednjih 19min sa Svedjanima igrali kao na treningu (to sam jedino i gledao)

 

Meni je glavni utisak Cvetković, konačno je podviknuo kad treba, rekao šta se ne sme, a šta treba da se radi. Ono sa Šveđanima je bilo katastrofalno, kako on, tako i igrači.

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

Па вала и ова утакмица је била очајна, осим задњих десетак минута када су се и Исланђани опустили. Превише изгубљених лопти, промаја у одбрани, непостојање игре преко крила, форсирање напада искључиво кроз средину.... Ова победа је више плод неке среће него рукометног умећа. Јер да је било до умећа овако лоше Исланђане би добили са минимум +5, а Швеђане који су одиграли очајно још и убедљивије. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NikolaB said:

Па вала и ова утакмица је била очајна, осим задњих десетак минута када су се и Исланђани опустили. Превише изгубљених лопти, промаја у одбрани, непостојање игре преко крила, форсирање напада искључиво кроз средину.... Ова победа је више плод неке среће него рукометног умећа. Јер да је било до умећа овако лоше Исланђане би добили са минимум +5, а Швеђане који су одиграли очајно још и убедљивије. 

 

Dali smo 9 golova preko krila ;) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...