website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, DaniSRB said:

nije to nista bilo dobro, Nemacka je preslaba i najbolja igracica im se povredila, a Holandija nije bila u formi protiv nas.....onoliku razliku da prokockas protiv tima koji nije bio na 100% govori koliko sve to ne valja

Ne kazem ja da Obradovic treba da ostane ali znam da nece biti smenjen!! Meni igra u grupi nije bila losa, lose su bile zavrsnice u svim utakmicama!! Andrea nam je falila dosta!! 

Holandija i Nemacka ma sa kojim timom igrale su uvek nezgodan protivnik, isto kao i mi u kosarci!!;)

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DaniSRB said:

kod nas u vecini saveza sede stranacki podobni

 

ovo sa Stefanekom na celu sportskog saveza mi je toliko :sick:

 

Davoru svaka cast na rezultatima, ali ovo............... Iskreno, ne znam sta da kazem. A ne znam i sto se on uplice u sve to, ali ajde.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ne kazem ja da Obradovic treba da ostane ali znam da nece biti smenjen!! Meni igra u grupi nije bila losa, lose su bile zavrsnice u svim utakmicama!! Andrea nam je falila dosta!! 

Holandija i Nemacka ma sa kojim timom igrale su uvek nezgodan protivnik, isto kao i mi u kosarci!!;)

 

nisu, ali ni mi se opet ni malo nismo pomakli, sve je to isto na kraju bilo, a imamo jos samo dve sanse da nekako obezbedimo taj olmpijski kvalifikacioni turnir

 

ako nece sad kad ce

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dareza said:

 

Davoru svaka cast na rezultatima, ali ovo............... Iskreno, ne znam sta da kazem. A ne znam i sto se on uplice u sve to, ali ajde.

simpatizeri odredjenih stranaka treba da budu na celu svuda gde je moguce :p

 

prvo OKS, sad ovo..............za ASS je odavno poznato, oni su jedni od najodvratnijih :d

Link to comment
Share on other sites

Jao sto su nam dali sva ona prvenstva u rukometu i za muskarce i za zene. Da nije bilo toga mozda bi sada bilo mnogo drugacije. Onim rezultatima su isti ljudi ostali u savezu i agonija se nastavila posle toga. A pogledajte koji nam je najbolji rezultat izmedju 2005 i 2012. Hoas je bio kao i sada sto je.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikolaB said:

Побогу ви још размишљате о олимпијским играма. Сад сте већ неозбиљни ко и рукометаши

to za rukometasice pricamo

 

rukometasi ni pre ni posle ovog EP nemaju sanse, vece sanse imaju mladi fudbaleri :d

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, DaniSRB said:

nisu, ali ni mi se opet ni malo nismo pomakli, sve je to isto na kraju bilo, a imamo jos samo dve sanse da nekako obezbedimo taj olmpijski kvalifikacioni turnir

 

ako nece sad kad ce

Znam!!:( Nekako bih voleo da se nadju na OI jer igracice kao igracice to zasluzuju, za Pariz ipak necemo imati ovakav tim!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DaniSRB said:

kod nas u vecini saveza sede stranacki podobni

 

ovo sa Stefanekom na celu sportskog saveza mi je toliko :sick:

 

Svaki sportista bi trebalo da posluša Nađin intervju na N1, o mešanju sportista u politiku. Ona je osetila na svojoj koži. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...