website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

10 minutes ago, DaniSRB said:

ono sto nije dobro je da nema akcija za Sanju uopste na levom krilu i Katarina ne baca loptu u kontranapad, to moraju da isprave

 

odbrana je bila ok u nekim momentima, ali moramo mnogo brze da igramo u napadu.....non stop se igra pozicioni napada

 

:yes za selektora sto je izveo Andreu kad je pocela da solira

 

Selektor mora opomenuti Sanju D. zbog njenih pirueta, jeste to lepo i atraktivno, ali ne može uvek i svuda, ne sme trpeti tim zbog individualizma. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Майкл said:

 

Selektor mora opomenuti Sanju D. zbog njenih pirueta, jeste to lepo i atraktivno, ali ne može uvek i svuda, ne sme trpeti tim zbog individualizma. 

moguce :d

 

ali ona mora vise da vuce dok Andrea ne proigra

Link to comment
Share on other sites

Prvo poluvreme je bilo bez greske sem prvih 5 minuta. Posle toga je islo bas sve lepo kako treba. Onda start drugog opet lose, pa onda mozda i najbolji period za nas, stvarno je sve islo glatko. A onda pad i ne znam razlog tog pada. I sve je to pocelo sa prvim iskljucenjem Nemica. Mislio sam da je to to i da je pobeda sigurna. Pa su dobile i drugo i reko to je to. Stvarno ne znam sta im se desilo. Verovatno su sebi upisale pobedu.

 

Ali ajde moglo je i gore, da ne bude da samo kritikujem. Bilo je dobra utakmica svakako.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Майкл said:

Suđenje u poslednjih deset minuta :sick:  Mislim da nije bilo presudno, ali je uticalo na psihu naših...

 

Imali smo sto puta sansu da pobedimo. Sami smo krivi za ovaj poraz. Ovo jeste poraz. I to veliki.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...