website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Sad gledam na sajtu on je krajem oktobra vec imao 6. mesto na juniorskom kupu!!! 

Da li on ima neke sanse za OI, ne znam koliko je tezak sistem kvalifikacija?

 

 

to je ovo sto sam ja napisao :)

 

Ma jel me zezas? Sanse za OI su nesto oko 5% :d Daleko smo mi od kvote za ovaj sport. Sada ce biti jos manje indivudalnih kvota zato sto ce svaka disciplina imati i team event.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Голмани: Катарина Томашевић, Марија Чолић и Драгица Таталовић
Лева крила: Сања Радосављевић и Дијана Радојевић
Десна крила: Катарина Крпеж Шлезак и Жељка Николић
Бекови: Јована Стоиљковић, Сања Дамњановић, Марија Обрадовић, Тамара Радојевић, Андреа Лекић, Јелена Лавко, Марина Дмитровић, Дијана Штевин и Сандра Куриџа
Пивотмени: Драгана Цвијић и Слађана Поп Лазић

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DaniSRB said:

Голмани: Катарина Томашевић, Марија Чолић и Драгица Таталовић
Лева крила: Сања Радосављевић и Дијана Радојевић
Десна крила: Катарина Крпеж Шлезак и Жељка Николић
Бекови: Јована Стоиљковић, Сања Дамњановић, Марија Обрадовић, Тамара Радојевић, Андреа Лекић, Јелена Лавко, Марина Дмитровић, Дијана Штевин и Сандра Куриџа
Пивотмени: Драгана Цвијић и Слађана Поп Лазић

 

Eto, Kuridža ni kriva, ni dužna ode na SP :d Ostale devojke su zaslužile svoja mesta, nadajmo se da će se Andrea i Katarina oporoviti, nosioci su igre, sa ovakvim timom ako bude zdrav možemo napraviti štetu na prvenstvu, ostaje nam da se nadamo :d 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Майкл said:

 

Eto, Kuridža ni kriva, ni dužna ode na SP :d Ostale devojke su zaslužile svoja mesta, nadajmo se da će se Andrea i Katarina oporoviti, nosioci su igre, sa ovakvim timom ako bude zdrav možemo napraviti štetu na prvenstvu, ostaje nam da se nadamo :d 

2 ce biti zamene

 

ja iskreno od njih nista ne ocekujem osim da ne idu korak u nazad u odnosu na proslo EP sto se same igre tice :d

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dareza said:

 

to je ovo sto sam ja napisao :)

 

Ma jel me zezas? Sanse za OI su nesto oko 5% :d Daleko smo mi od kvote za ovaj sport. Sada ce biti jos manje indivudalnih kvota zato sto ce svaka disciplina imati i team event.

Pa zato sam napisao ne znam koliko je tezak sistem kvalifikacija!!:p Pomislio sam da imamo neku sansu posto je Veljko solidan!

Link to comment
Share on other sites

Plivački savez Srbije objavio je spiskove plivača koji će se takmičiti na Evropskom prvenstvu u 25 metarskom bazenu kao i na Takmičenju zemalja centralne Evrope.

Na Evropskom prvenstvu u 25 metarskom bazenu, koje se održava Kopenhagenu (Danska) 13-17.12.2017, za Srbiju će nastupiti:

  1. Čaba Silađi
  2. Ivan Lenđer
  3. Stefan Šorak
  4. Vuk Čelić
  5. Uroš Nikolić
  6. Sebastian Sabo
  7. Andreja Barna
  8. Jovana Bogdanović
  9. Vanja Murtin

Na takmičenju zemalja centralne Evrope 2017, koje će se održati u Targovištu (Ruminija), 8 -10. 12. 2017, Srbiju će predstavljati:

  1. Boris Lačanski
  2. Uroš Đoković
  3. Andrija Petković
  4. Zita Seke
  5. Jana Marković
  6. Nina Stanisavljević
Link to comment
Share on other sites

Dobar početak :) Nije Kina neki reper, ali videli smo dosta lepih (i brzih) akcija, što je ranije bila retkost. Možda je i dobro što prve dve utakmice igramo sa slabi protivnicima, jer selektor može 'probati' sve igračice i razigrati tim. Kaća je branila kao u najboljim danima. :d

 

Nadam se da je ovo samo uvertira.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Майкл said:

Dobar početak :) Nije Kina neki reper, ali videli smo dosta lepih (i brzih) akcija, što je ranije bila retkost. Možda je i dobro što prve dve utakmice igramo sa slabi protivnicima, jer selektor može 'probati' sve igračice i razigrati tim. Kaća je branila kao u najboljim danima. :d

 

Nadam se da je ovo samo uvertira.

sutra moraju da se cuvaju povreda posto su Kamerunke ostre

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...