website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Da ali i pola nasih nije igralo, bez Tomasevic i Colic na golu meni je ovo super rezultat!!!

Bez Lekic, Tomasevic i Krpez u sve tri utakmice, ali -10 svakako nije dobro........ne znaju odbranu kao i uvek :d

 

ono sto me brine isto sto desna krila nisu nista skoro dala, fali Liscevic na srednjem beku......treba neko ko ima dobar osecaj za asistenciju, ali ajde videcemo :d

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DaniSRB said:

Bez Lekic, Tomasevic i Krpez u sve tri utakmice, ali -10 svakako nije dobro........ne znaju odbranu kao i uvek :d

 

ono sto me brine isto sto desna krila nisu nista skoro dala, fali Liscevic na srednjem beku......treba neko ko ima dobar osecaj za asistenciju, ali ajde videcemo :d

 

a i povreda Janjusevic isto :( I tu smo tanki bas

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DaniSRB said:

Bez Lekic, Tomasevic i Krpez u sve tri utakmice, ali -10 svakako nije dobro........ne znaju odbranu kao i uvek :d

 

ono sto me brine isto sto desna krila nisu nista skoro dala, fali Liscevic na srednjem beku......treba neko ko ima dobar osecaj za asistenciju, ali ajde videcemo :d

 

Igranje bez Lekić i Krpež znači 7-8 golova manje :d Ne brinu me prijateljske utakmice, ako se pokažu na SP, niko se toga neće sećati :d

Link to comment
Share on other sites

Данас сам гледао неки прилог о једном дечку који се бави ски скоковима. Једини код нас, има 15 година и заборавио сам му име, а појма немам где сам видео. Јел зна неко нешто о томе

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...