website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

И данас је тако. А Србија не сме да дозволи да тај ентузијазам спласне. Мада мислим.да се то никада неће догодити. 

 

А што се тиче ових кошаркашких квалификација.... да се не понављам, дебилана на куб. Скупљаш тим који ће три месеца играти 6 утакмица у групи са још три ривала, а у другу фазу пролазе чак три тима. А теоретски и са једном победом можеш проћи даље.

 

Ништа ми нећемо добити од тих квалификација, осим шест екстремно досадних утакмица против три кифла ривала (Швабе су слабашне и са првим тимом, а сада миалим да и Грузија може да их добије)

Link to comment
Share on other sites

Ma kakvi zimski sportovi, pa mi tu da dovedemo nekog iz Slovenije, Norveske mi bi ga upropastili!!:d

Bitno je pratiti talente za ove sportove gde mozemo nesto da uradimo i da ih ubedimo da predstavljaju Srbiju!! Zato mi je krivo npr sto Samardzic, Milan Trajkovic i ostali veci talenti ne predstavljaju Srbiju!!

Link to comment
Share on other sites

ALEKSANDAR Karakašević je ceo život posvetio stonom-tenisu i zbog toga je prekjuče prihvatio da sedne u vruću fotelju predsednika STS Srbije. Levoruki šampion nije završio igračku karijeru, samo dan pošto je izbaran za prvog čoveka Saveza seo je u avion i otputovao u Ostravu, za koju igra u Ligi šampiona.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

ALEKSANDAR Karakašević je ceo život posvetio stonom-tenisu i zbog toga je prekjuče prihvatio da sedne u vruću fotelju predsednika STS Srbije. Levoruki šampion nije završio igračku karijeru, samo dan pošto je izbaran za prvog čoveka Saveza seo je u avion i otputovao u Ostravu, za koju igra u Ligi šampiona.

 

Legendarni stonoteniser je motivisan, smatra da sa svojim timom može da pokrene stoni-tenis u Srbiji:

- Molim i one koje su protiv mene da mi daju šansu, da me puste da radim, da pokušam da sprovedem svoje zamisli. Ako ne ide, nije mi problem da se povučem. Želim da se vrate Slobodan Grujić, Ilija Lupulesku, Zoran Kalinić, Rade Marković, Silvija Erdelji... jer mogu mnogo da pomognu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dareza said:

 

Legendarni stonoteniser je motivisan, smatra da sa svojim timom može da pokrene stoni-tenis u Srbiji:

- Molim i one koje su protiv mene da mi daju šansu, da me puste da radim, da pokušam da sprovedem svoje zamisli. Ako ne ide, nije mi problem da se povučem. Želim da se vrate Slobodan Grujić, Ilija Lupulesku, Zoran Kalinić, Rade Marković, Silvija Erdelji... jer mogu mnogo da pomognu.

Karakasevic je najbolje resenje, on je jedini imao m*** da kaze da je katastrofalno stanje u savezu i zato ga niko i ne gotivi!! Nadam se da ce uspeti nesto da pokrene!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...