website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, NikolaB said:

Знам да је пре пар година била нека емисија на РТРС где је била Жана Новаковић (ваљда сам погодио презиме) и причала је о држављанству Србије и могућности да убудуће наступа за нас. Тада је Лоловићка још увек била активна, и ова одушевљена што ће бити у истом тиму са њом (јер обе су са Пала). Пар недеља касније у Блицу изјавила да су јој у Скијашком савезу Србије једноставно рекли да им није потребна и да не рачунају на њу. Биатлон, клизачки и тркачки савези и не постоје, ко уопште да зове те људе

Uzas. 

Mislim da imamo samo klizacki,skijaski i biatlon savez,mada cak i za to nisam siguran

Link to comment
Share on other sites

Наравно са се не може очњкивати да сада сви идентично мисле, али много више је српских играча отишло из Србије и узело држављанство неке од околних земаља (рукометашице ти сте) него што врхунских српских спортиста из Српске  игра за БиХ. Ја лично ни мртав не бих пристао да ме огрну оним жутим трокутом

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChandlerMne said:

Tesko da ce sa ovim uslovima ista uraditi. Biatlon je ozbiljnija stvar nego sto nasi selektori misle. Nije to samo trci i pucaj. Treba tu jos dosta toga

Ne ocekujem nista vala,evo se sa Slovakinjama mucimo. A pricaju o medalji...

U pravu si ali sta ako broj tih koji vise vole BIH krene da raste? Bez Tijane i Brankice ne bi bilo istih rezultata. Tako da mene to brine

mozemo samo da se nadamo :d

 

nema sanse, to je vestacka drzava :d

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DaniSRB said:

i posle DPS-a, DPS :d

 

pa da......umesto da smo sa njim radili kao Slovenci sa Lukom nas savez nista

Tako nekako :)

Ide to ovako...vidis da neko po kvalitetu zaista odudara od prosjeka i odmah krenes u lobiranje. A uzrast mora da bude sto mladji. Da su Mirotica zvali sa 15-16 mozda bi nesto i bilo. Ovako...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

Tako nekako :)

Ide to ovako...vidis da neko po kvalitetu zaista odudara od prosjeka i odmah krenes u lobiranje. A uzrast mora da bude sto mladji. Da su Mirotica zvali sa 15-16 mozda bi nesto i bilo. Ovako...

CG je bolja u tome od nas

 

mali Radoncic je odrastao ovde, skolovali ga kosarkaski i onda ga CG prezume :d

 

bice dece kad se kotorski klanovi presele u NS :lol:

Edited by DaniSRB
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DaniSRB said:

CG je bolja u tome od nas

 

mali Radoncic je odrastao ovde, skolovali ga kosarkaski i onda ga CG prezume :d

 

bice dece kad se kotorski klanovi presele u NS :lol:

 

uh koliko mene ta situacija oko Radoncica iznervira. Nedopustivo. Iznervira me vise nego saga zvana Doncic.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DaniSRB said:

i Brankica je na Mediteranskim igrama 2009 nastupala za BiH 

 

ali ajde za RS slucajevi tih boljih sportista su mali

pored Aleksandre i zimskih, od ovih aktivnih sportista mislim da su pogresili i sa kosarkasicom Maricom Gajic

 

na francuskoj wiki vidim da je Jelena Dubljevic 2007. igrala za Srbiju, a od 2009. igra za CG, a realno mnogo bi nam znacilo da smo uspeli da je zadrzimo.......mada to su bile teske godine za zensku kosarku

zato Anu i Milicu cenim, posebno Milicu sta je sve izdrzala i kakve trenere, nikad nijedno takmicenje nije propustila

Koliko znam,Dubljevicka nije nikad igrala za Srbiju,to bi bas trebalo provjeriti.

A za Dabovicke,kapa dolje. Em kvalitet em patriotizam. A nije im lako,budi sigurna.

Milica posle porodjaja opet na teren,mada ne vjerujem. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

Koliko znam,Dubljevicka nije nikad igrala za Srbiju,to bi bas trebalo provjeriti.

A za Dabovicke,kapa dolje. Em kvalitet em patriotizam. A nije im lako,budi sigurna.

Milica posle porodjaja opet na teren,mada ne vjerujem. 

pise da je imala 2,5 poena u proseku, mozda par utakmica nekih

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...