website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, ChandlerMne said:

Posrtanje dzudistkinja se nastavlja... ne shvatam sta im se dogodilo

Anja i Andrea su jos mlade, imaju vremena da zablistaju na sl. Prvenstvu, Nadezdi je ovo prvi mec posle povrede i nije bas imala srece sa zrebom dok je za Jovanu ovo sjajan rezultat jer nije imala ove godine neki zapazeniji rezultat!! Od muskaraca svakako nista i ne treba ocekivati!! 

Anja i Andrea kao i Marica Perisic su ove godine prijavljivane za skoro sva takmicenja u kadetskoj i juniorskoj konkurenciji, mislim da je to mnogo za njihove godine!!

Link to comment
Share on other sites

Tamas je inace opet osvojio medalju i zavrsio juniorsku karijeru sa bronzom na ep. 4. mesto u trzaju, 3. u izbacaju i 3. u totalu. Jeste da rezultat i nije nesto, ali mi se cini da ima povredu neku. Nekoliko puta se uhvatio za ledja. Svakako nastavlja da osvaja medalje. Sad seniori :)

Link to comment
Share on other sites

A za judo da kazem. Milica Nikolic kao juniorka i nije bila nesto. Ima cini mi se jedno 5. mesto. Ali je posle izuzetno napredovala. Tako da ih treba pustiti da se razvijaju i ne gurati ih u vatru. Moze da ima kontra efekat. Uopste ne treba da razmisljaju o Tokiju. Jos je mislim to rano za njih. Polako. Mozes da budes uspesan dzudista i sa 30 godina.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

Tamas je inace opet osvojio medalju i zavrsio juniorsku karijeru sa bronzom na ep. 4. mesto u trzaju, 3. u izbacaju i 3. u totalu. Jeste da rezultat i nije nesto, ali mi se cini da ima povredu neku. Nekoliko puta se uhvatio za ledja. Svakako nastavlja da osvaja medalje. Sad seniori :)

Koliko se secam negde sam procitao da vuce povredu vec duze tako da je ovo odlican rezultat!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...