website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

10 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Nisam gledao ni jedan mec Miladinovica, Kecmanovica sam gledao na jednom celendzeru!! Marko je trenutno 9. junior sveta i najbolje plasirani junior van 99', decko ima jos uvek 16 godina jer je rodjen u decembru!!!

Ne znam, videcemo kad bude krenuo sa seniorskim turnirima!!! Kecmanovic je na poslednja 3 turnira gubio meceve od tenisera koji nisu nikada usli u top 300-400, ne znam mozda su moja ocekivanja prevelika!!!

 

 

Miladinović ni na jednom velikom turniru koji je igrao (RG, USO, WB, EP i Edi Her) nije prošao 3K :lol: Mani se njega...

 

Kecmanović se u poslednje vreme bori sa povredama izgleda, a nije baš ni psihički najstabilniji igrač. Dajmo mu vremena, po mom mišljenju top 300 sa 18 godina je sasvim solidno.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Майкл said:

 

Miladinović ni na jednom velikom turniru koji je igrao (RG, USO, WB, EP i Edi Her) nije prošao 3K :lol: Mani se njega...

 

Kecmanović se u poslednje vreme bori sa povredama izgleda, a nije baš ni psihički najstabilniji igrač. Dajmo mu vremena, po mom mišljenju top 300 sa 18 godina je sasvim solidno.

Hehehh trazicu ovaj komentar za koju godinu:p

Inace fudbaleri u21 napravili veliki korak ka kvalifikaciji na EP 2019 sto je kval za OI!! 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Hehehh trazicu ovaj komentar za koju godinu:p

Inace fudbaleri u21 napravili veliki korak ka kvalifikaciji na EP 2019 sto je kval za OI!! 

 

Ja iskreno nisam za to da se kvalifikuju za OI. Samo ce da nam pokvare prosek, a voleo bih da idu timovi koji samo i iskljucivo mogu da se bore za medalje.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, dareza said:

 

Ja iskreno nisam za to da se kvalifikuju za OI. Samo ce da nam pokvare prosek, a voleo bih da idu timovi koji samo i iskljucivo mogu da se bore za medalje.

Nisam ni ja iskreno, nisam bio ni za kval na SP jer znam da nece nista da urade!!

Ne znam da li si gledao sada utakmicu ali koliko lepsi fudbal igraju od naseg A tima!!

Kako se sastavlja tim za OI, jel samo igraci do 21 godine ili mogu i ostali?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Nisam ni ja iskreno, nisam bio ni za kval na SP jer znam da nece nista da urade!!

Ne znam da li si gledao sada utakmicu ali koliko lepsi fudbal igraju od naseg A tima!!

Kako se sastavlja tim za OI, jel samo igraci do 21 godine ili mogu i ostali?

 

96 i mladje + 3 igraca koji mogu da budu stariji od toga. Mogu da imaju i 35 godina, nebitno :d

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Onda mogu da se kval. Hahah, ovi stariji nam i ne trebaju!!:lol:

 

Bolje ne :d Mislim necu da navijam protiv, daleko od toga, ali nemam neku zelju da ih gledam,a i znam da nista ne bi znacajno uradili tamo. Vise sam timske u dvorani :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...