website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Вечерас је све било погрешно, а игра је.подсећала на оне "најславније епизоде" из Михајловићеве ере. Просто атмосфера је била таква да је све мирисало на пораз, новинари су толико били нереални и набили тај притисак играчима да су и они сами себи увртели у главу да ће Аустријанци сами себе победити. Ал добро, ако је већ морало да дође до тог пораза нека је дошло вечерас. И даље је све у нашим ногама и нема сумње да ћемо да добијемо Грузине у понедељак. 

Link to comment
Share on other sites

Nismo odavno komentarisali tenisere, trenutno imamo 6 tenisera u prvih 100 od toga samo Duci, Filip i Laslo svojom igrom zasluzuju to!!! Duci i Filip su u dobroj formi, dok Laslo nije bas u najboljoj formi kakvu je imao pre par meseci ali se opet drzi!! Kecmanovic je po meni bas razocarao ovu sezonu, ocekivao sam vise od njega ali nekako mislim da Marko Miladinovic ima vise potencijala od njega, videcemo!!

Sto se teniserki tice jedino Aleksandra Krunic moze da odigra dobar mec, ostale haoticno lose, nadam se da ce Ivana i Nina brzo iz top 300 da bi shvatile da su potrebne promene, inace Draginja je upravo osvojila jedan turnir i odbranila bodove od prosle godine!!

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Nismo odavno komentarisali tenisere, trenutno imamo 6 tenisera u prvih 100 od toga samo Duci, Filip i Laslo svojom igrom zasluzuju to!!! Duci i Filip su u dobroj formi, dok Laslo nije bas u najboljoj formi kakvu je imao pre par meseci ali se opet drzi!! Kecmanovic je po meni bas razocarao ovu sezonu, ocekivao sam vise od njega ali nekako mislim da Marko Miladinovic ima vise potencijala od njega, videcemo!!

Sto se teniserki tice jedino Aleksandra Krunic moze da odigra dobar mec, ostale haoticno lose, nadam se da ce Ivana i Nina brzo iz top 300 da bi shvatile da su potrebne promene, inace Draginja je upravo osvojila jedan turnir i odbranila bodove od prosle godine!!

 

ma jel ti to ozbiljno da Miladinovic ima vise potencijala od Kecmanovica? :lol: Nema sanse.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, dareza said:

 

ma jel ti to ozbiljno da Miladinovic ima vise potencijala od Kecmanovica? :lol: Nema sanse.

Nisam gledao ni jedan mec Miladinovica, Kecmanovica sam gledao na jednom celendzeru!! Marko je trenutno 9. junior sveta i najbolje plasirani junior van 99', decko ima jos uvek 16 godina jer je rodjen u decembru!!!

Ne znam, videcemo kad bude krenuo sa seniorskim turnirima!!! Kecmanovic je na poslednja 3 turnira gubio meceve od tenisera koji nisu nikada usli u top 300-400, ne znam mozda su moja ocekivanja prevelika!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Ови нису нормални. Половина игра као дрогирано, Љајић није способан да погоди шеснаестерац.... Муслин експериментише поново.... Ови могу дат гол само ако га Грузони сами себи увале. Таман кад се понадаш да напокон могу нешто направити уследи шамарчина и хладан туш. Јбг лузери остају лузери

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...