website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

6 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ma cela idealna postava je nasa:whistle:

 

Pa nije bas :d Ne bih ja slavio unpared. Holandija je stvarno jaka. One su jedine pored Kine uspele da nas dobiju u Riju :d

 

pardon i USA je :d

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

a setimo se samo perioda od 2012-2014 kako smo pljuvali Zokija ovde na forumu :lol:  Ne smem ni da zamislim sta bi bilo da je otisao. Ali pre svega treba zahvaliti Vizuri koja je prepoznala Tijanu Boskovic. Jer takav talenet se nece skoro roditi u svetu. Ovo sto ona radi je nestvarno.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

 

Pa nije bas :d Ne bih ja slavio unpared. Holandija je stvarno jaka. One su jedine pored Kine uspele da nas dobiju u Riju :d

 

pardon i USA je :d

 

Taj meč sa Holandijom je bio... čudan. U najmanju ruku :d Sličan meču s Belgijom, samo je jači protivnik bio u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Майкл said:

Baš me zanima kako igraju rukometašice, moram sutra pogledati meč s Makedonkama, može biti solidan meč :d 

Ja sam gledao malo sa Farskim Ostrvima i nista specijalno, mada nije neki merodavan protivnik!!

Jel su dali neku informaciju zasto na kraju Cvijic nije u timu kao i Damjanovic?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ja sam gledao malo sa Farskim Ostrvima i nista specijalno, mada nije neki merodavan protivnik!!

Jel su dali neku informaciju zasto na kraju Cvijic nije u timu kao i Damjanovic?

 

Sveznajući komentatori na Žurnalu kažu da je i Cvija rovita od povrede, ne znam koliko je to tačno :dunno: 

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...