Jump to content

Welcome to Totallympics, the home of Olympic Sports!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to other members, get your own private messenger, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Login | Create an Account

DaniSRB

Serbia National Thread | На путу за Токио 2020

Recommended Posts

dareza    682

Ja mislio da i Bulut i Bozanic veliki talenti i da smo konacno dobili dobrog muske borce kad ono prosek kao i svi ostali muski borci kod nas :( Ajde medalja nema veze to nista ne znaci i Majdov je izgubio u 1/4 pa bio seniorski sampion sveta nakon toga, ali njihov stil borenja je uzas. Dusan imao +6 50s do kraja i onda je krenuo da se brani umesto da i dalje napada. Naravno da se tako gube mecevi. Nazalost ostaje i dalje ovo zenski sport u Srbiji i nece se promeniti i narednih 10 godina.

Edited by dareza

dareza    682
16 minutes ago, dareza said:

Ja mislio da i Bulut i Bozanic veliki talenti i da smo konacno dobili dobrog muske borce kad ono prosek kao i svi ostali muski borci kod nas :( Ajde medalja nema veze to nista ne znaci i Majdov je izgubio u 1/4 pa bio seniorski sampion sveta nakon toga, ali njihov stil borenja je uzas. Dusan imao +6 50s do kraja i onda je krenuo da se brani umesto da i dalje napada. Naravno da se tako gube mecevi. Nazalost ostaje i dalje ovo zenski sport u Srbiji i nece se promeniti i narednih 10 godina.

Mora od sestre da nauci kako se bori. Ona i sa +6 nije prestala da napada + imala mnogo jaceg protivnika.

Edited by dareza

Wanderer    669
20 minutes ago, dareza said:

4 minutes ago, dareza said:

Mora od sestre da nauci kako se bori. Ona i sa +6 nije prestala da napada + imala mnogo jaceg protivnika.

Twin brothers? :lol: 

dareza    682
Just now, Wanderer said:

Twin brothers? :lol: 

Brat i sestra :d Blizanci da. I od oboje se ocekivala medalja :facepalm:Ali nazalost Dusan izgubio pazi sad od EKVADORA :lol:

dareza    682

Rekord na YOG. Nisam to ocekivao posto smo uvek uzasni :d Nadam se da Anja ima snage da se bori za bronzu posto ima 5. pb samo sekund sporije od trece. Prve dve su daleko ispred. A za karate ne znam, tu se mnogo namesta. A i kao sto rekoh medalje nisu najbitnije. Neko moze da je osvoji slucajno i nestane vec sledece godine

dareza    682

I kako sad covek da navija za njih kad ovo rade. One su bile uzor i jedina reprezentacija koja ne dize galamu i sve rade tiho i osvajaju medalje a onda se desi ovo. 

ne zelim da ispadnem idiot ali sada me briga za njih vise. udarace se u glavu kad zavrse 4.

Jesse_Pinkman)    115
11 minutes ago, dareza said:

I kako sad covek da navija za njih kad ovo rade. One su bile uzor i jedina reprezentacija koja ne dize galamu i sve rade tiho i osvajaju medalje a onda se desi ovo. 

ne zelim da ispadnem idiot ali sada me briga za njih vise. udarace se u glavu kad zavrse 4.

Tijana ima problem sa ledjima ja mislim a brankica sa kolenom tako da nije kalkulacija!! Zasto uvek pomislite na to

DaniSRB    540
1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Tijana ima problem sa ledjima ja mislim a brankica sa kolenom tako da nije kalkulacija!! Zasto uvek pomislite na to

pa sto je Brankica igrala onda? Mogao je sa Tijanom i Busom

ja sam danas videla da se ''ne trude'' kad su stigl prednost na Brankicin servis, i odmah je izveo i uveo Busu, naravno tad je bio kraj :d

ChandlerMne    95

Zaista ruzno. Juce i da shvatim ali da se ovako brukaju zaista nema smisla. I ne mirise na dobro kako se god okrene. Ako nismo pustili onda svakako nema nista od medalje. Jer ako su nas Holandjanke ovako tukle mogu misliti sta bi nam Italijanke ili Kineskinje sa SAD uradile. Ako smo kalkulisali obice nam se o glavu bas kao i kod odbojkasa. Ne valja tako. Nije fer i nije sportski. A ta kosmicka pravda dijeli srecu prema zaslugama...

nenad    66

Koje ste zadusne babe :)

Menjate misljenje posle svake utakmice. Nisu odbojkasi izgubili jer su kalkulisali nego sto su bili losiji. I nece ni one ispasti ako ispadnu jer su kalkulisale nego sto nemamo Milenkovic i Tijana i Brankica treba da nose celu ekipu.

• Like 1

dareza    682
15 minutes ago, nenad said:

Koje ste zadusne babe :)

Menjate misljenje posle svake utakmice. Nisu odbojkasi izgubili jer su kalkulisali nego sto su bili losiji. I nece ni one ispasti ako ispadnu jer su kalkulisale nego sto nemamo Milenkovic i Tijana i Brankica treba da nose celu ekipu.

pa kakva smo mi to onda reprezentacija ako zavisimo od dva igraca? A Brankica da je povredjena ne bi igrala danas a ona je igrala ceo mec.

DaniSRB    540

Lazovic i Malagurski > Busa i Bjelica :d