Jump to content

Welcome to Totallympics, the home of Olympic Sports!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to other members, get your own private messenger, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Login | Create an Account

DaniSRB

Serbia National Thread | На путу за Токио 2020

Recommended Posts

dareza    682
11 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Konacno preko 60:clap: Emiru malo fali za normu ali nisam siguran da li ce je ispuniti:(

Ali bitno je da se vratio on i da trci bez bolova. Polako dok udje u ritam verujem da ce sledece godine svaku trku trcati ispod 49

• Like 2

Майкл    392
16 hours ago, DaniSRB said:

Vucenovic 60,60m :thumbup:

novi PB i norma za EP

Konačno!!! :clap:

Майкл    392

Vaterpolistkinje dobile Tursku :d Neće biti poslednje! :lol:

dareza    682
Posted (edited)

Zenska stafeta 4x400 3:34.64, a trcala je Barjaktarevic koja je izraziti sprinter :d Ali nazalost zbog drugog rezultat od 3:37 nece na EP, bice 17. :( Jedino ako neko odustane.

Edited by dareza

ChandlerMne    95

Poraz od Slovenaca. To znaci da idemo,koliko znam,na Njemce i to je to. Da smo pobijedili isli bi na Island i imali bi sanse za medalju. Ovako...nije lose jer smo u top 8 ali nije ni dobro.

dareza    682
1 minute ago, ChandlerMne said:

Poraz od Slovenaca. To znaci da idemo,koliko znam,na Njemce i to je to. Da smo pobijedili isli bi na Island i imali bi sanse za medalju. Ovako...nije lose jer smo u top 8 ali nije ni dobro.

Ne ide to tako, sada se prave nove grupe Slovenija ce imati 2 boda, Nemacka i Island po 1 a mi 0 i sada igramo protiv obe ekipe. Top 2 idu nastavljaju borbu za medalje.

ChandlerMne    95
31 minutes ago, dareza said:

Ne ide to tako, sada se prave nove grupe Slovenija ce imati 2 boda, Nemacka i Island po 1 a mi 0 i sada igramo protiv obe ekipe. Top 2 idu nastavljaju borbu za medalje.

Ok,posle sam vidio da je novi format.

Svakako smo bez sanse.

Майкл    392

Juniorke: Pobeda Šurjan i poraz Jokić u R16 singla juniorki, takođe su zajedno u PF dubla

Kadetkinje: Tominjak u ČF singla, a sa Bezeg u PF dubla

dareza    682
Posted (edited)
13 minutes ago, Майкл said:

Juniorke: Pobeda Šurjan i poraz Jokić u R16 singla juniorki, takođe su zajedno u PF dubla

Kadetkinje: Tominjak u ČF singla, a sa Bezeg u PF dubla

Ovo je najuspesnije ep ikada sa tri osvojene medalje (racunam dublove sastavljene od samo nasih igraca ne ono 0.5 od medalje sa nekom drugom zemljom) + sansa za jos dve.

A vidim da Surjan igra sa onom Kineskinjom iz Azerbejdzana od koje je prosle godine izgubila i kasnije osvojila lagano zlato.................

Edited by dareza

dareza    682
Posted (edited)
18 minutes ago, dareza said:

Ovo je najuspesnije ep ikada sa tri osvojene medalje (racunam dublove sastavljene od samo nasih igraca ne ono 0.5 od medalje sa nekom drugom zemljom) + sansa za jos dve.

A vidim da Surjan igra sa onom Kineskinjom iz Azerbejdzana od koje je prosle godine izgubila i kasnije osvojila lagano zlato.................

A i sad ce :facepalm:Nema nista gore neko kada ti medalju na evropskom preotme Kinez :lol: Nadam se da mi nikada necemo imati Kineze i da imamo ja ne bih navijao za njih.

Edited by dareza

Майкл    392
3 hours ago, dareza said:

A i sad ce :facepalm:Nema nista gore neko kada ti medalju na evropskom preotme Kinez :lol: Nadam se da mi nikada necemo imati Kineze i da imamo ja ne bih navijao za njih.

Jedino ukoliko je rođen u Srbiji i ovde trenirao :d

• Like 1