Jump to content

Welcome to Totallympics, the home of Olympic Sports!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to other members, get your own private messenger, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Login | Create an Account

DaniSRB

Serbia National Thread | На путу за Токио 2020

Recommended Posts

dareza    682
14 minutes ago, ChandlerMne said:

To znaci opet nista od Oi.

Ne bih se ja zaletao sa takvim izjavama. 2015 smo osvojili SL i igrali savrseno pa smo na ep ostali bez medalje tako da je jos rano pricati o OI. Kada se zavrsi sp onda mozemo da kazemo da li ima sanse ili nema

ChandlerMne    95
11 minutes ago, dareza said:

Ne bih se ja zaletao sa takvim izjavama. 2015 smo osvojili SL i igrali savrseno pa smo na ep ostali bez medalje tako da je jos rano pricati o OI. Kada se zavrsi sp onda mozemo da kazemo da li ima sanse ili nema

Ne bih bas rekao da se zalijecem jer ih pratim dosta dugo i znam koliko mogu ili ne mogu. Oni vec dugo nemaju igru. Rezultate manje vise ali nemaju igru. I to traje. Odbrana,dizaci,korektori,sve je lose. Ovaj tim sigurno nece biti bolji nego sada. Nisu ni mladi a izbor u mladjim kategorijama je toliko los da sam siguran da u narednih par godina nece biti lako ni kvalifikovati se za EP a ne za OI. Poljska,Francuska,Rusija su znacajno iznad nas a Italija,Bugarska,Njemacka,Slovenija,Belgija vrlo blizu nas. Kako se kvalifikovati sa igrom kao protiv Francuske? Sistem za OI je brutalan. Zaista ne vidim kako otici u Tokio

dareza    682
2 minutes ago, ChandlerMne said:

Ne bih bas rekao da se zalijecem jer ih pratim dosta dugo i znam koliko mogu ili ne mogu. Oni vec dugo nemaju igru. Rezultate manje vise ali nemaju igru. I to traje. Odbrana,dizaci,korektori,sve je lose. Ovaj tim sigurno nece biti bolji nego sada. Nisu ni mladi a izbor u mladjim kategorijama je toliko los da sam siguran da u narednih par godina nece biti lako ni kvalifikovati se za EP a ne za OI. Poljska,Francuska,Rusija su znacajno iznad nas a Italija,Bugarska,Njemacka,Slovenija,Belgija vrlo blizu nas. Kako se kvalifikovati sa igrom kao protiv Francuske? Sistem za OI je brutalan. Zaista ne vidim kako otici u Tokio

Poljaci vise nisu bauk. Ja njih ne vidim u Tokiju.

Майкл    392

Ne bih se ni ja zaletao. Skoro sigurno će igrati evropske kvalifikacije, a na 1 turniru je sve moguće :d

• Like 1

DaniSRB    540
1 hour ago, ChandlerMne said:

To znaci opet nista od Oi.

od nas su jaci 5-6 timova, a na OI ide 12, tako da sa ovim sistemom kvalifikacija mozemo jos uvek na Oi, ali nama sam plasman nije uspeh :d

Jesse_Pinkman)    115

Jel ima jos neko sanse za YOG u atletici sem Mujanovica i ko ima sanse za plivanje?

Vidim da imamo i jednu karatistkinju:yes

dareza    682
Posted (edited)
13 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Jel ima jos neko sanse za YOG u atletici sem Mujanovica i ko ima sanse za plivanje?

Vidim da imamo i jednu karatistkinju:yes

Pa mislim da mozemo da ocekujemo kvote za 1500m i Ivana Ilic za 200, ali morace da sacekaju, od njih ne zavisi.

A za karate su se ocekivale dve kvote. Anja Milovanovic nazalost nije uspela.

A za plivanje norme imaju Anja, Andrea, Seke, Lacanski i Petkovic. A mozemo da posaljemo 2+2.

Edited by dareza

Jesse_Pinkman)    115
18 minutes ago, dareza said:

Pa mislim da mozemo da ocekujemo kvote za 1500m i Ivana Ilic za 200, ali morace da sacekaju, od njih ne zavisi.

A za karate su se ocekivale dve kvote. Anja Milovanovic nazalost nije uspela.

A za plivanje norme imaju Anja, Andrea, Seke, Lacanski i Petkovic. A mozemo da posaljemo 2+2.

Pa znaci Andrea najverovatnije ne ide!! Jel imamo sanse za jos neki sport?

dareza    682
7 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Pa znaci Andrea najverovatnije ne ide!! Jel imamo sanse za jos neki sport?

Ja ipak mislim da Seke ne ide. Ne bi bilo fer da se cele godine ne takmici i sad kao ide na yog. Neka ide Andrea pa neka i poslednja bude bar je uvek tu.

Jesse_Pinkman)    115
34 minutes ago, dareza said:

Ja ipak mislim da Seke ne ide. Ne bi bilo fer da se cele godine ne takmici i sad kao ide na yog. Neka ide Andrea pa neka i poslednja bude bar je uvek tu.

Koliko se secam Andrea i Anja se takmice u istim disciplinama:mumble:Mozda je povredjrna pa se ne takmici

dareza    682
2 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Koliko se secam Andrea i Anja se takmice u istim disciplinama:mumble:Mozda je povredjrna pa se ne takmici

*disciplini. 400IM nije na YOG. A Anja na 200IM ne moze ni u finale tako da mislim da to nece plivati vec samo slobodno.

• Sad 1