Jump to content

Welcome to Totallympics, the home of Olympic Sports!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to other members, get your own private messenger, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Login | Create an Account

DaniSRB

Serbia National Thread | На путу за Токио 2020

Recommended Posts

Jesse_Pinkman)    115
2 minutes ago, DaniSRB said:

a tako mozda i moze, ali bas i nece biti lako, mislim da se racunaju i poeni sa GS od prosle godine

ali mislim da ta informacija da ce menjati kategoriju nije tacna, a Vanja tesko da moze do kvote, ona od SP nista nije pokazala

Pa videcemo ne znam ni ja ali mislim da ne zeli da spusta vise kilazu!! 

prso1000    44
vor 31 Minuten schrieb Jesse_Pinkman):

Pa videcemo ne znam ni ja ali mislim da ne zeli da spusta vise kilazu!! 

Mislim da je kasno za mijenjati kategoriju. 

prso1000    44
vor 1 Stunde schrieb DaniSRB:

hvala :)

I ne bi se bas složio da Vanja nema šanse. Trenutno su ona i Tijana praktički izjednačene. Ali općenito iduća godina bit će odlučujuća i prije svega Svjetsko prvenstvo koje nosi 120 bodova. Tako da je još sve moguće i nitko još nije siguran. 

• Like 1

Майкл    392

Ukoliko stvarno stanu iza Vanje, umesto Tijane, onda ćemo ostati bez obe. :dunno: 

ChandlerMne    95

Poraz od Turaka u kosarci od 19 razlike. Inace je U17 SP.

Майкл    392

Nisam znao da se Biljana Topić i dalje takmiči :d Prijavljena je za Državno prvenstvo, i što je najgore, ako tako smem da kažem, ima najbolji SB od svih učesnica...

DaniSRB    540
22 hours ago, prso1000 said:

I ne bi se bas složio da Vanja nema šanse. Trenutno su ona i Tijana praktički izjednačene. Ali općenito iduća godina bit će odlučujuća i prije svega Svjetsko prvenstvo koje nosi 120 bodova. Tako da je još sve moguće i nitko još nije siguran. 

Tijana ipak menja kategoriju, ali tek od januara moze da se takmici do 57

DaniSRB    540

nzm kako ce za godinu dana da skupi dovoljno bodova, trebali su vec ove godine promeniti, ona nema mnogo bodova da prenese, samo sa SP i EP

dareza    682
Just now, DaniSRB said:

nzm kako ce za godinu dana da skupi dovoljno bodova, trebali su vec ove godine promeniti, ona nema mnogo bodova da prenese, samo sa SP i EP

Nikako, ostacemo bez kvote na kraju i neko ce morati u kvalifikacije. Vanja nema sanse da ostane u 5