website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

7 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Sad sam poslusao par pesama za Beoviziju i mogu reci da Maja, Balkanika, Biber i Saska imaju dobre pesme!!!:yes

Bilo bi zanimljivo gledati Maju na evroviziji:lol:

 

Dodao bih i Danijela. Ostalo ne bih kometarisao. Ja bih voleo da Biber i Nikola Burovac pobede, ta mi se najvise svidja :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

 

Dodao bih i Danijela. Ostalo ne bih kometarisao. Ja bih voleo da Biber i Nikola Burovac pobede, ta mi se najvise svidja :)

 

 

Biber i Balkanika mislim da bolje zvuce uzivo nego sto je ova studijska verzija koja je opet odlicna, ne mogu da se odlucim koja mi je bolja ali i Maja ima dobru pesmu ali opet to je Maja:lol:

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DaniSRB said:

meni je Balkanika veliko razocaranje sa dodatkom tog ''modernog zvuka''

 

trebali su da urade nesto kao na prvom albumu..........Danicin glas uz ovo ne ide uopste

Meni je bas zbog toga dobra a videces da ce uzivo biti bolja isto kao i Biber!! 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Meni je bas zbog toga dobra a videces da ce uzivo biti bolja isto kao i Biber!! 

 

ne znam, meni se ne svidja

 

vec sam cula neke njihove pesme kojima su dodavali taj dj remix i meni zvuce degradirano :d

 

ovako su trebali da naprave pesmu 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 4.2.2018. at 14:18, DaniSRB said:

 

 

do 68kg

Marina Radicevic, zlatna medalja

 

 

Nisu imali para da pošalju Marinu, pa je njen ćale slao mejlove firmama, potencijalnim sponzorima, na kraju su mu odgovorili iz Hemofarma, dali keš i eto zlata. 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ne znam zasto Gale ne proba sa Serdjom za kateg -57 posto je izvesno da ce se Tijana i Vanja boriti za -48!!!  

Nekako ne bih voleo da imamo samo 2 tekvondistkinje na OI!!

Sto ga neko od novinara ne pita vec jednom sta planira za OI!!:lol:

Dobro pitanje. Serdja je rekla da se sprema za YOG.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...