Jump to content

Welcome to Totallympics, the home of Olympic Sports!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to other members, get your own private messenger, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Login | Create an Account

DaniSRB

Serbia National Thread | На путу за Токио 2020

Recommended Posts

ChandlerMne    95
4 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Nikolina osvojila zlato u segedinu i to ubedljivo!!:yes Ona druga takmicarka se povredila tako da ne verujem da cemo imati c2 na EP, a bas me je zanimalo sta mogu njih dve u c2!!

Bas steta za C2 ali Nikolina je pokazala da je suvo zlato.

Майкл    392
20 hours ago, nenad said:

Kecmanović posle 2 poraza u prvom kolu uspeo danas da dobije Belučija, koji je bio suspendovan zbog dopinga 5 meseci i sad se vraća polako, dobio ga je pre 2 nedelje. Beluči je dobar na šljaci, a Kecmanović sada ima priliku da dogura daleko, sledeći protivnik mu je Italijan Gajo, mogao bi u četvrtfinalu možda na Robreda, ako ovaj dogura do toliko. Igra se u Lisabonu inače. 

Ide na Ofnera u ČF, kako stvari stoje. A u kakvoj je formi Kecman biće to dobar ispit, ako prebrodi Gaja :d Ofner je, ako se sećaš, igrao 3K Vimbldona prošle godine.

nenad    66

Da, Robredo bi bio tek u polufinalu. Ovo je na šljaci, jebeš Vimbldon :)

DaniSRB    535

rang lista u genisu pocinje tek posle RG

ChandlerMne    95
8 minutes ago, DaniSRB said:

Mada je ovo uzas. Ne moze ni do 3 kola.

DaniSRB    535
1 minute ago, ChandlerMne said:

Mada je ovo uzas. Ne moze ni do 3 kola.

ili je realno :d

nenad    66

meni je uopste neverovatno kako je ona 40. na svetu, bukvalno nema znacajniju pobedu cele sezone. skuplja bodove tako sto prodje jedno kolo na jacim turnirima i dve do tri na manjim i dovoljno joj je da bude u 40. stanje zenskog tenisa je generalno katastrofalno u svetu, davno sam prestao da pratim, ne bih da zvucim sovinisticki ali jezivo je da im daju iste nagrade kao muskarcima, mada ni tamo nije mnogo bolje u poslednje vreme. federer dodje na 4 turnira godisnje sa 36god i osvaja bez po muke

• Like 1

dareza    678
5 minutes ago, nenad said:

meni je uopste neverovatno kako je ona 40. na svetu, bukvalno nema znacajniju pobedu cele sezone. skuplja bodove tako sto prodje jedno kolo na jacim turnirima i dve do tri na manjim i dovoljno joj je da bude u 40. stanje zenskog tenisa je generalno katastrofalno u svetu, davno sam prestao da pratim, ne bih da zvucim sovinisticki ali jezivo je da im daju iste nagrade kao muskarcima, mada ni tamo nije mnogo bolje u poslednje vreme. federer dodje na 4 turnira godisnje sa 36god i osvaja bez po muke

ja i muski ne pratim vise, meni je taj sport postao izuzetno dosadan. pogledam tamo na livescoru rezultate i to je to od mene.

dareza    678
20 minutes ago, DaniSRB said:

a zar ne pocenje to u junu 2019? :d valjda ide od juna 2019 do juna 2020?