website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

10 minutes ago, NikolaB said:

Е баш ми драго да сам вас мало активирао на Википедији. Хвала на захвали Пинкман

Nista!!;) ipak odlazem pravljenje stranice Jovani, ne mogu da otvorim njen profil na WKF-u da vidim sve njene medalje!!:d

Link to comment
Share on other sites

Zaslužujem više poštovanja!

Međutim, Nevena Ignjatović nije bila u potpunosti srećna.
- Tužna sam, i ako sam napravila istorijski rezultat, upravo sam dobila informaciju da i pored mog zahteva da je neophodno da na ZOI sa mnom ide neko ko je usko povezan sa izvođenjem mog programa a ko je iz Srbije. Zahtev sam poslala generalnom sekretaru Saveza, koji je zamoljen da obavesti rukovodstvo Skijaškog saveza, da ne prihvatam odluku da putuje neko reda radi u Koreju, već osoba koja mi je potrebna. Ne obazirući se na moje sportske potrebe, dostavljeno je OKS ime osobe koja nema dodirnih tačaka sa mojim radom. Nije u redu da se odluke menjaju pred odlazak u Koreju, smatram da ne zaslužujem takav tretman i da sve ovo nema veze sa sportom. Još uvek verujem da će se neke stvari preispitati i promeniti jer sve ovo nema veze sa sportom vec želja da mi se nanese šteta na ZOI, a sigurno je da ću tim povodom razgovarati sa čelnim ljudima našeg sporta u OKS i MOS, po povratku u Srbiju, jer smatram da zaslužujem malo više poštovanja sa svojim rezultatima - kaže Nevena.

 

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...