website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Майкл said:

 

Mislim na igračice i igrače u globalu, sa ovakvim tretmanom će se ponoviti još slučajeva poput Popović, Radulovics, Bulatović, Šterbika...

Andrea, Krpez, Lavko, Cvija sve su mogle da zaigraju za drugu drzavu ali nisu, zasto? Nekome je ipak lepse zaigrati za svoju zemlju i slusati svoju himnu bez obzira na stanje u savezu nego prodati du** za pare i pevati tudju himnu!!

Ovo je po meni sraman potez saveza da jedna MILOGORKA kao sto ti rece bude najbolja rukometasica Srbije u 2017!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Andrea, Krpez, Lavko, Cvija sve su mogle da zaigraju za drugu drzavu ali nisu, zasto? Nekome je ipak lepse zaigrati za svoju zemlju i slusati svoju himnu bez obzira na stanje u savezu nego prodati du** za pare i pevati tudju himnu!!

Ovo je po meni sraman potez saveza da jedna MILOGORKA kao sto ti rece bude najbolja rukometasica Srbije u 2017!!

 

Pa pazi, ne prodaju se svi za pare, neki samo idu u drugu zemlju zbog uslova ili kako bi uopšte mogli da osvoje nešto ili idu na OI. :dunno: To je pogotovo izraženo kod Kineza, Rusa i Amerikanaca. Naravno u tu grupu ne svrstavam ponosnu članicu DPS-a Katarinu Bulatović :d 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

Au,porazi od Svajcarske i Rumunije. Kakvi blamovi dok se ovamo prica o pobjedi protiv Hrvatske. Kad je doslo vrijeme da nas Svajcarci dobijaju onda neka svi kolektivno batale ovaj sport.

ja nisam ocekivala pobede ni pre ovih utakmica

 

ako nekog pobede bice pravo iznenadjenje :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...