website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Imamo toliko koliko imamo igrača i vremena, imaju i drugi toliko i u istoj su situaciji. Ono što malo iznenađuje je što sam se iskreno nadao da nećemo imati povreda i da neće biti otkaza. Međutim, otkazao je (Strahinja) Milić zbog povrede, otkazao je (Rastko) Stojković koji ide na operaciju sledećeg meseca. Ostajemo bez (Ilije) Abutovića iz privatnih razloga, ne znam o čemu se radi. Imamo problem sa (Bojanom) Beljanskim koji je došao sa napuklim mišićem. Praktično smo jedva skupili 16 igrača da idemo na turnir u Švajcarsku", rekao je na okupljanju selektor Cvetković.
 

Dakle ovo necu gledati 100%

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, dareza said:

Imamo toliko koliko imamo igrača i vremena, imaju i drugi toliko i u istoj su situaciji. Ono što malo iznenađuje je što sam se iskreno nadao da nećemo imati povreda i da neće biti otkaza. Međutim, otkazao je (Strahinja) Milić zbog povrede, otkazao je (Rastko) Stojković koji ide na operaciju sledećeg meseca. Ostajemo bez (Ilije) Abutovića iz privatnih razloga, ne znam o čemu se radi. Imamo problem sa (Bojanom) Beljanskim koji je došao sa napuklim mišićem. Praktično smo jedva skupili 16 igrača da idemo na turnir u Švajcarsku", rekao je na okupljanju selektor Cvetković.
 

Dakle ovo necu gledati 100%

 

Momir Rnić je slomio nogu, mislim da to fali :( 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Майкл said:

Izgleda su vrane popile mozak ljudima iz naših saveza... Ana Radović (Crnogorka, inače) proglašena za najbolju igračicu SRBIJE, ipred Krpež-Šlezak... NE MOGU DA VERUJEM! To je sve što ću reći.

Bas sam hteo da pitam ko je Ana Radovic i kako moze da bude ispred vecine nasih rukometasica koje su igrale na SP!!:wacko:

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Майкл said:

Izgleda su vrane popile mozak ljudima iz naših saveza... Ana Radović (Crnogorka, inače) proglašena za najbolju igračicu SRBIJE, ipred Krpež-Šlezak... NE MOGU DA VERUJEM! To je sve što ću reći.

i ona je iz Srbije, ali je jedna od pobegulja :d

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Майкл said:

 

Koliko ja znam, crnogorski sistem ne poznaje bipatride, tako da se morala odreći srpskog državljanstva, Srpkinja više nije.

E to sam zaboravila :d

 

ali kad oni ne mogu tim za EP da skupe vidis kakvi su

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...