website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

5 hours ago, ChandlerMne said:

Plivanje - Sabo je izvukao godinu. Svi ostali... ima talenata dosta tako da do Tokia moze biti odlicno. Djeojaka ni za lijek.

Skokovi u vodu - standardno lose

Sinhronizovano plivanje- makar imamo takmicare redovnije nego prije

Atletika - lose,vrlo. Ne samo plasmani vec rezultati. Imamo stare takmicare u bacackim.disciplinama,maratonci i uopste duge pruge su nam veliki problem. Jedino nas vadi Ivana i donekle Mihail. Veliko razocaranje.

Dizanje tegova - fino se radilo. Tamas i dalje napreduje. Nadam se da mu novi sistem kvalifikacija lakse omogucava kvotu.

Kajak - solidno. Problem ce biti 4ci. 2018 se moraju napraviti definitivne posade a onda pakleni rad.

Veslanje - lose. Od selekcije,pravljenja posada,rada sa mladima... 

Konjicki sport - mrtvo more. Kao i petoboj.

Jedrenje - sve smo gori. 2012 realna nada za normu u sada ni izdaleka.

Macevanje - nije lose. Imamo Veljka,bio je sasvim dobar.

Badminton - losa sezona. Talenti u liku Milica i Petrovica stagniraju.

Strelicarstvo - koliko sam ispratio sezona mirna,za zaborav.

Ne slazem se za plivanje, ne mozes da kazes da je Sabo izvukao godinu, Sabo je samo potvrdio da Igor Beretic radi pravu stvar!! Plivaci spustaju LR ne stagniraju sto je bio slucaj prethodnih godina i to bas raduje!! Takodje se ne slazem sa ovim "devojaka ni za lek", imamo Anju i Seke koje imaju veliki potencijal da napreduju jos vise i imamu tu jos par devojaka koje su solidne(da li za neku A normu videcemo)... 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ne slazem se za plivanje, ne mozes da kazes da je Sabo izvukao godinu, Sabo je samo potvrdio da Igor Beretic radi pravu stvar!! Plivaci spustaju LR ne stagniraju sto je bio slucaj prethodnih godina i to bas raduje!! Takodje se ne slazem sa ovim "devojaka ni za lek", imamo Anju i Seke koje imaju veliki potencijal da napreduju jos vise i imamu tu jos par devojaka koje su solidne(da li za neku A normu videcemo)... 

To su sve juniorke,i Lendjer je osvajao medalje na SP a nikakvu karijeru nije imao. A Sabo je osvojio medalju na EP za seniore,u sjajnoj konkurenciji. Uspjeh se,zeljeli mi to ili ne,mjeri medaljama. Tako da,iako te shvatam i podrzavam,smatram da je on ipak obiljezje godine.

Link to comment
Share on other sites

Јел има ико од наших ван скијања и скијашког трчања шансу за Пјонгчанг? Барем теоријску?

 

Видим да имамо по три места у алпском скијању (две директне и једну додатну квоту) и скијашком трчању (две мушкр и једна женска). Шта би са бобом?

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, NikolaB said:

Јел има ико од наших ван скијања и скијашког трчања шансу за Пјонгчанг? Барем теоријску?

 

Видим да имамо по три места у алпском скијању (две директне и једну додатну квоту) и скијашком трчању (две мушкр и једна женска). Шта би са бобом?

 

Mislim da ce i oni uspeti da osvoje kvtotu :d Uopste nisu losi, mislim na bob 4

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...