website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, ChandlerMne said:

Na koga tacno mislis? 

 

Bilo bi tu 4x100 sigurno, a verovatno i 4x200 + Caba i Celic. A plivacice su problem. Jer tu sem Anje i Zite koja je veliki potencijal tesko da ce neko biti sposoban da dodje do A norme. Katarina bi, ali je prestala da se takmici.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DaniSRB said:

* dobri rezultati da ne bude zabune :d

 

aaaa kapiram sta si htela da kazes :d Da, na to sam i ja mislio haha. Jer nema plivaca sa kojim je poceo da radi pre nekoliko meseci da nije napredovao. A najveci talent je svakako Lacanski koji trenutno ima drugo vreme u Evropi za 2002 godiste na 1500m.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dareza said:

 

Bilo bi tu 4x100 sigurno, a verovatno i 4x200 + Caba i Celic. A plivacice su problem. Jer tu sem Anje i Zite koja je veliki potencijal tesko da ce neko biti sposoban da dodje do A norme. Katarina bi, ali je prestala da se takmici.

Stafete su nepredvidive. Mijenja se to od sezone do sezone. Ove godine su bili dobri al znas vec kako to ide,nek samo 1 od njih padne u formi i sve je gotovo. Teoretski,vjerujem da ce u te 2 hipoteticne stafete biti makar 4 ista takmicara,plus njih 3 ili 4,sto u zbiru daje maksimum 8 takmicara. Ali realno je da Sabo,Velimir,Anja mogu do A norme lagano,a za ove druge...nisam tako siguran. Doci ce to na isto kao i ranije,sem ako se nesto dobro ne uradi ove 2 godine.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, dareza said:

 

Bilo bi tu 4x100 sigurno, a verovatno i 4x200 + Caba i Celic. A plivacice su problem. Jer tu sem Anje i Zite koja je veliki potencijal tesko da ce neko biti sposoban da dodje do A norme. Katarina bi, ali je prestala da se takmici.

Steta sto je stanje u savezu lose a stvarno trenutno imamo ovoliko solidnih plivaca, pred Rio jedva smo sakupili 4!!!

Realno nemamo mnogo plivacica ali Anja i Zita vrede za sve ove plivace:d Ja se samo plasim da nam Madjari ne ukradu Zitu:d Ne znam da li Murtin, Opacic i Todorovic mogu da iznenade kao sto je Katarina iznenadila sa A normom?

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, NikolaB said:

Данас сам гледао неки прилог о једном дечку који се бави ски скоковима. Једини код нас, има 15 година и заборавио сам му име, а појма немам где сам видео. Јел зна неко нешто о томе

http://sport.blic.rs/ostali-sportovi/hit-prica-i-srbija-ima-ski-skakaca/2lc2072

Sci fi,ako bude iole dobar ostade u Sloveniji. Mada kakva je tamo konkurencija ne treba da brinemo. E sad,ovo je bajata vijest,ne znam sta se od tada promijenilo. 

Svakako mi je zanimljivo nase batrganje i pokusaji da se krene sa ovim egzoticnim sportovima. Imamo par freestyle skijasa,naravno nordijsku kombinaciju ne, da znam ne postoji ni klizanje na dugim stazama. 

Najbolji domaci sajt za zimske sportove je skijanje.rs. Svasta daju od informacija.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...