website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

10 minutes ago, Майкл said:

 

Ne slažem se. Ovde nije bila u svojstvu političara već predsednika vlade tvoje zemlje, moraš je poštovati makar u tom smislu, jer je to najviša instanca izvršne vlasti. Nepoštovanjem PM ne poštuješ svoju zemlju, pogotovo jer se ovo odigralo u Turskoj. Ali, kažem, to nije bio slučaj ovde.

 

 

Rastrgnuće ga :lol: Kao Mutu, Jokića i Lovernja nakon inauguracije.

 

 

Ako to znaci da ne postujem svoju zemlju onda neka bude tako:d 

Necemo o politici ali smatram da su gov** na vlasti, a gov** ne postujem!!

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, dareza said:

 

Ali Teodosic nije mogao da igra i ne ma potrebe posle svakog meca da ih pitaju sta bi bilo da je Teodosic ovde. Ko zna sta bi bilo :d Mozda ne bi ni medalju uzeli. Odakle on zna sta bi bilo.

da li jeste ili nije je diskutabilo ali ima kredit

 

ya Nedovica mislim da nije hteo

Link to comment
Share on other sites

Inače, vratimo se drugim sportovima.

 

Milena je tek počela da trenira opet, ali ne sme da skače. Izgubile su dve pripremne utakmice od Bugarske, 2-3, 1-3. Nadajmo se najboljem, ali ni Terzić nije delovao optimistično, ali je rekao da idu ka najvišem postolju.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Ne, ovo je bilo ono sto ona i cela nasa politicka scena zasluzuju!!

Sale kralju:bowdown:

Она је ту дошла у име државе коју су представљали на том првенству. И само дивљаци и примитивци  на такав начин показују шта мисле о властитој земљи, посебно када ту исту земљу представљају вани.

 

Ипак ми је драго да Сале то није урадио са том намером

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Майкл said:

Inače, Danilović je potvrdio u ime KSS da Saša ostaje na mestu selektora! :) 

 

Vec sada moraju da pocnu da selektiraju igrace. Bice tesko naci 12 za kvalifikacije :d Ja se nadam da ce se FIBA i ULEB dogovoriti, ali sanse za to nisu ni 10% :d

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, dareza said:

Vec sada moraju da pocnu da selektiraju igrace. Bice tesko naci 12 za kvalifikacije :d Ja se nadam da ce se FIBA i ULEB dogovoriti, ali sanse za to nisu ni 10% :d

 

Kvalifikacije su pre svega besmislene, ali i bespotrebno duge. Očito je sve to FIBA uradila s ciljem da obesmisli EL i EK, ali nije uspela, jer je gro sponzora pomenutih ostao na strani ULEB-a, pre svega jer su potpisali ugovore sa najvećim klubovima Evrope o višegodišnjem igranju datih takmičenja. U ovom sukobu će ispaštati samo NTs i sami igrači - niko više; iako je (teoretski barem) zadatak tih organizacija da štite interese igrače, a ne kapitala... Međutim, praksa je pokazala drugačije.

 

Mislim da bi se mogao odabrati mlad tim koji bi služio kao okosnica za budućnost, ukoliko se pokažu. Samo mi ne pada baš na pamet koji bi igrači mogli igrati... :d 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...