website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Nemam ja nista protiv Kukolja, meni je on drag i mislim da je odlican borac, ali brate mili prvi si na ranglisti pokazi da jesi. Imao je zreb iz snova stvarno za finale. I morao je da uzme medalju. Ali nekako me podseca na Dragosavljevica. Ne znam. I mislim da je bolje na vreme da ode iz 90kg, jer se plasim da ce izgubiti mesto. Majdov je stvarno sve bolji bolji. Sada je dokazao to. Skidam mu kapu i njemu i Ljubisi.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DaniSRB said:

mi imamo problem u pojedinim sportovima da ako ne udjemo u finale ne znamo da uzmemo medalju

 

Evo sada i otkriven razlog zasto je Kukolj delovao sporo i bez one vatre koju je pokazivao ranije. Kazu iz tima da je bio bolestan i da je jedva disao. Dobro pa je izdrzao ovoliko. Ali i dalje mislim da mora da ide u 100kg.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dareza said:

 

Evo sada i otkriven razlog zasto je Kukolj delovao sporo i bez one vatre koju je pokazivao ranije. Kazu iz tima da je bio bolestan i da je jedva disao. Dobro pa je izdrzao ovoliko. Ali i dalje mislim da mora da ide u 100kg.

Meni je tako i delovao u polufinalu

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DaniSRB said:

Meni je tako i delovao u polufinalu

 

Pa jeste. Kaze neki lik da se tako oseca nekoliko dana unazad. Ali u ranijim mecevima nije pokazivao. Verovatno ga je stiglo. Ne znam, ali njemu se skoro uvek desi ovo :( Uvek blizu medalju, a sem EP ove godine nista nije uzeo.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dareza said:

 

Pa jeste. Kaze neki lik da se tako oseca nekoliko dana unazad. Ali u ranijim mecevima nije pokazivao. Verovatno ga je stiglo. Ne znam, ali njemu se skoro uvek desi ovo :( Uvek blizu medalju, a sem EP ove godine nista nije uzeo.

samo da ne klone duhom

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DaniSRB said:

samo da ne klone duhom

 

A ne bi trebao. On je jos uvek mlad. Moze da izgura on do 2024. Ali mozda ne bi bilo lose da ode u 100kg. bar na jednu godinu. Da vidi kako bi se snasao. Ne znam sta da kazem. Uvek mi bude zao kad vidim kako se smori kad zavrsi 5.

 

A bas sam bio ubedjen da ce on uzeti medalju ovde. Ali ruku bih dao za njega posle onakve dominacije na EP.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dareza said:

 

A ne bi trebao. On je jos uvek mlad. Moze da izgura on do 2024. Ali mozda ne bi bilo lose da ode u 100kg. bar na jednu godinu. Da vidi kako bi se snasao. Ne znam sta da kazem. Uvek mi bude zao kad vidim kako se smori kad zavrsi 5.

 

A bas sam bio ubedjen da ce on uzeti medalju ovde. Ali ruku bih dao za njega posle onakve dominacije na EP.

jbg, ovo SP nije bilo njegovo.....a i ovaj Slovenac je bio motivisan protiv njega, ipak je 2 puta ranije izgubio

 

ali eto i na EP je vise puta bio 5. pa su se kockice poklopile ovog puta

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DaniSRB said:

jbg, ovo SP nije bilo njegovo.....a i ovaj Slovenac je bio motivisan protiv njega, ipak je 2 puta ranije izgubio

 

ali eto i na EP je vise puta bio 5. pa su se kockice poklopile ovog puta

 

Pa sta sad on da radi. On je u odlicnim odnosima sa Nemanjom i verujem da ce se njih dvojica dogovoriti sta i kako.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...